Arco Sena Va30 1/2″ Fix KK Sarok golyóscsap nikkelmentes (754503)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Arco Sena Va30 1/2″ Fix KK Sarok golyóscsap nikkelmentes (754503)
Az ARCO SENA VA30 1/2″ FIX KK SAROK GOLYÓSCSAP, NIKKELMENTES egy olyan innovatív megoldás, amely a megbízhatóságot és a biztonságot hozza el otthonába vagy vállalkozásába. Nikkelmentes kivitelének köszönhetően nemcsak a környezetre, hanem az egészségére is figyel, miközben kiemelkedő teljesítményt nyújt akár -20 °C és 120 °C közötti hőmérséklettartományban is. A 30 bar maximális üzemi nyomás és a 45 bar próbanyomás garantálja, hogy még a legnagyobb igénybevétel esetén is stabilan működik. Kompakt, mindössze 0,01 kg-os súlyával egyszerűen telepíthető, a KK csatlakozás pedig univerzális felhasználást tesz lehetővé. Legyen szó vízről vagy glikolról, ez a sarok golyóscsap biztosítja a zavartalan áramlást és a hosszú élettartamot. Válassza az ARCO minőségét, és tapasztalja meg a gondtalan működés örömét minden egyes nap!
Arco SENA 1/2” KK sarok golyóscsap nikkelmentes: épületen belüli ivóvizes hálózatokhoz és egyéb szerelésekhez alkalmazható.
Arco SENA sorozat, kézi működtetésű golyóscsapokból áll, amiknek kialakítása és alapanyaga a következő felhasználásokat engedi:
Korróziónak jobban ellenálló rozsdamentes
• Megerősített pillangókarok
• Az ivóvízzel érintkező felületek nikkelmentesek; a natúr réz higiéniai
szempontból is jobb vízminőséget biztosít.
• Masszív konstrukció a biztonságos beépítéshez, növelt hollandi
falvastagság
• Szivárgásmentes, 100%-ban tesztelve.
• Európai sárgaréz, DW / 4MS minőség ivóvízvezetéki rendszerekhez.
TERMÉKLEÍRÁS
Kézi működtetésű golyóscsapok. Jellemzően menetes
csatlakozással, esetenként ötrétegű csőhöz való csatlakozással
illetve szorítógyűrűs csatlakozással.
ALKALMAZÁS
Ivóvizes hálózatokhoz, vízellátó csatlakozásokhoz, HHV-hez, HMVhez,
fűtési rendszerekhez, akár 50% glykolhoz és sűrített levegőhöz
tervezve.
Általánosságban minden olyan felhasználási területre alkalmasak,
melyekhez szükséges egy elzárószerelvény a folyadékszállítás
leállításához, garantálva a szivárgásmentességet és megfelelve az
előírt üzemi feltételeknek.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,197 kg |
|---|---|
| Gyártó | Arco |
| Csatlakozás | KK |
| Közeg | Viz, glikol |
| Súly | 0,01 kg |
| Max. üzemi nyomás | 30 bar |
| Max. hőmérséklet | 120 °C |
| Min. hőmérséklet | -20 °C |
| Próbanyomás | 45 bar |
| Kivitel | Nikkelmentes golyóscsap |
| Méret | KK 1/2" |


