Arco 6/4″ sárgaréz T-idom (830550)
CIKKSZÁM: ARCO-830550
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Arco 6/4″ sárgaréz T-idom (830550)
ARCO 6/4″ SR. T IDOM új dimenziót adjon a víz- és fűtési rendszereidnek! A sárgaréz anyagból készült T idom nemcsak tartósságot és hosszú élettartamot garantál, hanem a precíz kivitelnek köszönhetően megbízható csatlakozást is biztosít ivóvízhez és fűtővízhez egyaránt. Az Arco minőségi márkanév mögött komoly szakértelem és megbízhatóság rejlik, amely minden szerelési munkánál előnyt jelent. A 6/4” átmérő és Bm 6/4” csatlakozás lehetővé teszi a könnyű beépítést és kompatibilitást más rendszerekkel. Könnyű, mégis masszív, mindössze 0,24 kg súlyával egyszerűen kezelhető, miközben ellenáll a mindennapos igénybevételnek. Válaszd az ARCO 6/4″ SR. T IDOM-ot, és tapasztald meg, hogyan válik a szerelés egyszerű, biztonságos és időtálló élménnyé!
Arco 6/4″ sárgaréz T-idom , menetes szerelvény, csövek, szelepek és egyéb tartozékok csatlakoztatásához, tömítőanyagok vagy alátétek használatával a szivárgásmentesség elérése érdekében.
• A tételszám a testen van feltüntetve.
• Recézett Whitworth menet a jobb tömítés érdekében.
Felhasználási terület:
• Ivóvíz és használati melegvíz.
• Vízelosztó hálózat.
• Fűtési és légkondicionáló rendszerek.
• Sűrített levegő.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,355 kg |
|---|---|
| Gyártó | Arco |
| Átmérő | 6/4" |
| Csatlakozás | Bm 6/4" |
| Súly | 0,24 kg |
| Kivitel | T idom |
| Anyaga | Sárgaréz |
| Felhasználási terület | Ivóviz,fűtőviz |


