Arco 1/2″-50mm sárgaréz csaphosszabbító krómozott (830650)
CIKKSZÁM: ARCO-830650
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Arco 1/2″-50mm sárgaréz csaphosszabbító krómozott (830650)
ARCO 1/2″-50mm SR. HOSSZABÍTÓ KRÓM megoldásait, amely egyesíti a krómozott sárgaréz időtálló eleganciáját és a megbízható funkcionalitást! Ez a könnyű, mindössze 0,084 kg súlyú csaphosszabbító a legapróbb részletekig precízen kidolgozott, hogy bármely 1/2″-es csatlakozáshoz tökéletesen illeszkedjen. Az 50 mm-es átmérőnek és a kiváló minőségű alapanyagnak köszönhetően strapabíró és ellenáll az idő próbájának, miközben könnyen beszerelhető. Az ARCO neve garancia a tartósságra és a megbízhatóságra, így Ön nyugodt szívvel választhatja ezt a csaphosszabbítót, akár otthoni, akár ipari felhasználásra. Ne hagyja, hogy a távolság akadály legyen
Az Arco 1/2″-50mm hosszabbító, krómozott, menetes szerelvény, csövek, szelepek és egyéb tartozékok csatlakoztatásához, tömítőanyagok vagy alátétek használatával a szivárgásmentesség elérése érdekében.
• A tételszám a testen van feltüntetve.
• Recézett Whitworth menet a jobb tömítés érdekében.
Felhasználási terület:
• Ivóvíz és használati melegvíz.
• Vízelosztó hálózat.
• Fűtési és légkondicionáló rendszerek.
• Sűrített levegő.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,084 kg |
|---|---|
| Gyártó | Arco |
| Átmérő | 50 mm |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Súly | 0,084 kg |
| Méret | 1/2"-50mm |
| Kivitel | Csaphosszabbító |
| Anyaga | Krómozott sárgaréz |


