Arco 1″-1/2″ sárgaréz kb szűkítő (833020)
CIKKSZÁM: ARCO-833020
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Arco 1″-1/2″ sárgaréz kb szűkítő (833020)
Az ARCO 1″-1/2″ SR. KB SZŰKÍTŐ 24131 nem csak egy egyszerű szerelvény – ez a sárgaréz kivitelű, masszív és tartós szűkítő a lehetőségek kapuját nyitja meg Ön előtt! A 1″-1/2″-es átmérőjével és pontos csatlakozásával minden szerelési feladatban stabil, megbízható alapot nyújt. Az Arco márkanév garanciát jelent a minőségre, amelyben bátran bízhat, legyen szó új építkezésről vagy felújításról. Mindössze 0,064 kg-os súlyával könnyen kezelhető, mégis ellenáll a mindennapi kihívásoknak. Akár profi szerelő, akár barkácsoló, az ARCO szűkítővel biztos lehet abban, hogy minden csatlakozás tökéletesen fog illeszkedni.
Az Arco 1″-1/2″ kb szűkítő, menetes szerelvény, csövek, szelepek és egyéb tartozékok csatlakoztatásához, tömítőanyagok vagy alátétek használatával a szivárgásmentesség elérése érdekében.
• A tételszám a testen van feltüntetve.
• Recézett Whitworth menet a jobb tömítés érdekében.
Felhasználási terület:
• Ivóvíz és használati melegvíz.
• Vízelosztó hálózat.
• Fűtési és légkondicionáló rendszerek.
• Sűrített levegő.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,064 kg |
|---|---|
| Gyártó | Arco |
| Átmérő | 1"-1/2" |
| Csatlakozás | 1"-1/2" |
| Súly | 0,064 kg |
| Kivitel | KB szűkítő |
| Méret | 1"-1/2" |
| Anyaga | Sárgaréz |


