Arco 3/4″-1/2″ sárgaréz kk szűkített közcsavar (834520)
CIKKSZÁM: ARCO-834520
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Arco 3/4″-1/2″ sárgaréz kk szűkített közcsavar (834520)
Az ARCO 3/4″-1/2″ SR. KK KÖZCSAVAR 24521 egy igazán megbízható társ minden szerelési munkához, ahol a precizitás és a tartósság kiemelt fontosságú. Sárgaréz anyagának köszönhetően hosszú élettartamot és ellenállóképességet biztosít, miközben a 3/4″-1/2″ átmérő és csatlakozás révén sokoldalúan alkalmazható. A szűkített kivitel lehetővé teszi, hogy a különböző méretű csöveket egyszerűen, biztonságosan és szivárgásmentesen csatlakoztassa. Mindössze 0,043 kg súlyával könnyedén kezelhető, mégis masszív szerkezetet kínál. Az ARCO márkanév garancia a minőségre, így biztos lehet benne, hogy a közcsavar minden kihívásnak megfelel. Válassza az innováció és a megbízhatóság ötvözetét, és teremtsen tökéletes összhangot a szerelési munkák során!
Az Arco 3/4″-1/2″ kk szűkített közcsavar, menetes szerelvény, csövek, szelepek és egyéb tartozékok csatlakoztatásához, tömítőanyagok vagy alátétek használatával a szivárgásmentesség elérése érdekében.
• A tételszám a testen van feltüntetve.
• Recézett Whitworth menet a jobb tömítés érdekében.
Felhasználási terület:
• Ivóvíz és használati melegvíz.
• Vízelosztó hálózat.
• Fűtési és légkondicionáló rendszerek.
• Sűrített levegő.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,043 kg |
|---|---|
| Gyártó | Arco |
| Átmérő | 3/4"-1/2" |
| Csatlakozás | 3/4"-1/2" |
| Súly | 0,043 kg |
| Anyaga | Sárgaréz |
| Kivitel | Szűkített közcsavar |
| Méret | KK |


