Awenta D150 Kerek pvc csőtoldó (KO150-21)
CIKKSZÁM: AWE-KO150-21
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Awenta D150 Kerek pvc csőtoldó (KO150-21)
Az AWENTA D150 KEREK PVC CSŐTOLDÓ nem csupán egy egyszerű idom, hanem a légtechnikai rendszerek megbízható alapköve. A 150 mm-es csatlakozással és egyenes iránytöréssel kiválóan alkalmas a légtelenítés hatékonyságának növelésére, legyen szó otthoni, irodai vagy ipari használatról. Tartós, könnyű, 0,1 kg-os PVC anyaga hosszú távon is stabil teljesítményt garantál, miközben a fehér szín minden környezetbe tökéletesen illeszkedik. Az Awenta minőséget képvisel, így biztos lehet benne, hogy a szerelés egyszerű és gyors, a rendszer pedig tökéletesen működik. Válassza ezt a csőkötő idomot, ha Ön is szeretné, hogy a levegő akadálytalanul áramoljon a helyiségben, és minden nap élvezhesse a tiszta, friss légkört!
A csatlakozók és szerelvények kiváló minőségű ABS-ből készülnek, a szellőzőcsatornáknak
O100 mm, O125 mm és O150 mm méretben.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Awenta |
| Csatlakozás | 150 mm |
| Súly | 0,1 kg |
| Kivitel | Csőkötő Idom |
| Iránytörés | Egyenes |
| Szín | Fehér |
| Anyaga | PVC |
| Felhasználási terület | Légtelenités |
Letölthető dokumentumok
Awenta Légtechnikai idomok megfelelőségi nyilatkozat 2022.06


