Awenta Kerek fali rács 100-as csonkkal rovarhálóval állitható ráccsal (AWE-T95)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Fedezze fel az AWENTA T95 kerek fali rács varázsát, amely nemcsak esztétikailag emeli otthona színvonalát, hanem praktikus megoldásokat is kínál a mindennapokra! A 100 mm átmérőjű, 20 mm hosszúságú és 135 mm széles, mindössze 0,05 kg súlyú, fehér műanyag rács tökéletes választás, ha fontos a tartósság, könnyű felszerelhetőség és modern megjelenés. Az állítható zsalunak köszönhetően pontosan szabályozhatja a légáramlást, a beépített rovarháló pedig távol tartja a nem kívánt vendégeket, így csak a tiszta, friss levegő juthat otthonába. A megbízható Awenta gyártó garantálja, hogy a minőség és praktikum kéz a kézben jár—Élje át Ön is a komfort új szintjét az AWENTA T95-tel, legyen szó új építésről vagy felújításról!
Classic kerek fali rács rovarhálóval, állítható zsaluzattal, fehér színben NA100
- Csőcsonk átmérő: 100 mm
- Csőcsonk hossza: 20 mm
- Külső átmérő: 135 mm
- Anyaga: Műanyag
- Szín: Fehér
- Szabályozható légmennyiség
- Rovarhálóval
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,05 kg |
|---|---|
| Gyártó | Awenta |
| Átmérő | 100 mm |
| Szélesség | 135 mm |
| Súly | 0,05 kg |
| Kivitel | Rács |
| Hosszúság | 20 mm |
| Szín | Fehér |
| Anyaga | Műanyag |


