Dunaterm PEXC 32×3 ötrétegű cső 50 fm (DT-50-R320326-167Z)
- Házhoz szállítás: 5 190 Ft
- PostaPont: 5 190 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm pexc 32×3: Öt réteg, egy jövő – a megbízhatóság új dimenziója!
A Dunaterm pexc 32×3 ötrétegű cső (50 fm/tekercs) azok számára készült, akik kompromisszumok nélkül keresik a minőséget ivóvíz, fűtés vagy padlófűtés szereléséhez. A PE-Xc anyagú, 3 mm falvastagsággal és 32 mm átmérővel rendelkező cső kivételesen ellenálló, az ötrétegű, alumíniumbetétes kialakítás pedig maximális stabilitást és hosszú élettartamot garantál. A Dunaterm márka szakértelme és a kiváló alapanyagok egyesülése biztosítja, hogy a cső akár 10 bar üzemi nyomást is gond nélkül visel el, miközben mindössze 0,35 kg súlyával egyszerűen kezelhető. 50 méteres tekercsben kapható, így nagyobb projektekhez is ideális választás. Válassza a technológia csúcsát, és élvezze az energiatakarékosság, megbízhatóság és tartósság előnyeit otthonában vagy munkaterületén!
Max. üzemi hőmérséklet: 95 fok
– Alkalmazás: Ivóvíz, fűtés és padlófűtés
A Dunaterm ötrétegű cső tulajdonságai:
– Kicsi hőtágulás
– Oxigéndiffúzió mentes
– Egyszerű szerelés és szállítás
– Kedvező árfekvés
Felhasználási terület:
– Ivóvíz rendszerek
– Radiátoros fűtés
– Padlófűtés
– Felületfűtés, -hűtés
– Sűrített levegő szállítása
– Ipari csővezetékként
Dunaterm alumíniumbetétes ötrétegű cső ivóvízre, fűtésre és padlófűtésre. A Dunaterm csőrendszer présidomokkal és szorítógyűrűs idomokkal is szerelhető.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,35 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Átmérő | 32×3,0 mm |
| Súly | 0,35 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Ötrétegű alu.betétes |
| Hosszúság | 50 fm |
| Anyaga | PE-Xc |
| Falvastagság | 3 mm |
| Felhasználási terület | Ivóviz,fűtés,padlófűtés |

