Dunaterm Pe-Rt padlófűtéscső 17×2 (200 m/tekercs (H-200-PRT1720-167)
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm Pe-Rt padlófűtéscső 17×2 (200 m/tekercs (H-200-PRT1720-167)
A DUNATERM PERT 17×2 padlófűtéscső 200 méteres tekercsben nem egyszerűen egy cső, hanem a meleg otthonok szíve! A Dunaterm minőségét tükröző, megbízható Pe-Rt anyagból készült, amely 95 °C-ig ellenáll a hőnek, és akár 6 bar üzemi nyomásnak is gond nélkül megfelel. Az ideális 17 mm-es átmérő és 2 mm-es falvastagság biztosítja a kiváló hőeloszlást, így minden lépésnél érezheti a padló alatti meleg ölelését. Könnyedén telepíthető, hiszen 200 méteres tekercsben, könnyű (mindössze 0,1 kg/m) kiszerelésben érkezik, így gyorsan és hatékonyan burkolhatja be otthona minden sarkát. Válassza a fehér színű, prémium DUNATERM padlófűtési csövet, ha hosszú távú, megbízható és gazdaságos megoldást keres, amely minden évszakban gondoskodik az otthona melegéről!
Az ár 1 méterre vonatkozik de csak teljes tekercs rendelhető (200 m)
Nagy hőterhelésnek is ellenálló polietilénből /PE-RT/készül.
Hosszútávú hidrosztatikai szilárdság.EVOH réteg védelem.
EVOH réteg meggátolja az oxigén diffuzióját a rendszerbe.
Fűtési rendszerben található fém elemek és a készülék is védve van.
Jó hidrosztatikai szilárdság.térhálosodás nélkül.
Nagy rugalmasság.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Átmérő | 17 mm |
| Súly | 0,1 kg |
| Max. üzemi nyomás | 6 bar |
| Kivitel | Padlófűtési cső |
| Falvastagság | 2 mm |
| Max. hőmérséklet | 95 °C |
| Anyaga | Pe-Rt |
| Felhasználási terület | Padlófűtés |
| Csomagolás | 200 Fm/tekercs |
| Szín | Fehér |


