Dunaterm Pert 32×3 9 mm szigetelt ötrétegű cső 50 fm/tekercs fehér (PERT-32X3-SZF-50)
CIKKSZÁM: DT-PERT-32X3-SZF-50
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 5 190 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm Pert 32×3 9 mm szigetelt ötrétegű cső 50 fm/tekercs fehér (PERT-32X3-SZF-50)
A DUNATERM PERT 32×3 9mm szigetelt ötrétegű cső a modern ivó- és fűtővizes rendszerek új szintjét képviseli: gondoskodjon otthona kényelméről és biztonságáról kompromisszumok nélkül! A kiváló minőségű Pe-Rt anyag és az öt réteg egyesített ereje garantálja a hosszú élettartamot, a megbízhatóságot, valamint a maximális hő- és nyomásállóságot – akár 95 °C-ig és 10 bar-ig. A 9 mm vastag szigetelés gondoskodik az energiatakarékosságról, miközben a cső pehelykönnyű, mindössze 0,41 kg súlyával megkönnyíti a telepítést. Fehér színével bármilyen környezetben elegánsan mutat, a Dunaterm márka pedig egyet jelent a minőséggel. Válassza Ön is a DUNATERM PERT szigetelt ötrétegű csövet, és tapasztalja meg a korszerű vízellátás és fűtés új dimenzióját minden nap!
Dunaterm Pert 32×3 9 mm szigetelt ötrétegű cső.
Max. üzemi hőmérséklet: 95 fok
– Alkalmazás: Ivóvíz, fűtés és padlófűtés
– Szerkezet: PE-RT
A Dunaterm ötrétegű cső tulajdonságai:
– Kicsi hőtágulás
– Oxigéndiffúzió mentes
– Egyszerű szerelés és szállítás
– Kedvező árfekvés
Felhasználási terület:
– Ivóvíz rendszerek
– Radiátoros fűtés
– Padlófűtés
– Felületfűtés, -hűtés
– Sűrített levegő szállítása
– Ipari csővezetékként
Dunaterm alumíniumbetétes ötrétegű cső ivóvízre, fűtésre és padlófűtésre. A Dunaterm csőrendszer présidomokkal és szorítógyűrűs idomokkal is szerelhető.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,41 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Átmérő | 32×3 mm |
| Súly | 0,41 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Szigetelt többrétegű cső |
| Falvastagság | 3 mm |
| Szigetelés vastagsága | 9 mm |
| Max. hőmérséklet | 95 °C |
| Szín | Fehér |
| Anyaga | Pe-Rt |
| Felhasználási terület | Ivóviz,fűtőviz |

