MIT MB-05 36 lemezes hőcserélő 4×1″km hőszivattyúhoz 30 bar (MITMB0536)
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 3 290 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
MIT MB-05 36 lemezes hőcserélő 4×1″km hőszivattyúhoz 30 bar (MITMB0536)
A MIT MB-05 36 LEMEZES HŐCSERÉLŐ 4X1″K nem csupán egy eszköz – ez a Dunaterm Brand minőségének és megbízhatóságának szimbóluma az EKIN hőcserélők kategóriájában. A 36 lemezes kialakítás, a 200 °C-os maximális hőmérséklet és a 3,0 mbar üzemi nyomás révén kiváló választás hőszivattyúkhoz, hűtési és szellőztetési rendszerekhez. Kompakt mérete (306×106 mm), 6 kg-os súlya, valamint a 250×50 mm-es bekötési távolság lehetővé teszi, hogy szinte bárhová könnyedén telepíthető legyen. A négy darab 1″-os csatlakozás biztosítja a gyors és hatékony integrációt bármilyen rendszerbe. Legyen szó új beruházásról vagy meglévő rendszer fejlesztéséről, a MIT MB-05 lemezes hőcserélővel nem csak energiát, hanem időt és pénzt is megtakaríthat! Válassza a jövő technológiáját, és tegye rendszerét igazán hatékonnyá!
Gyártó Dunaterm Brand
Csatlakozás „4×1″” Km”
Súly 6 kg
Max. üzemi nyomás 3.0 mbar
Kivitel Lemezes hőcserélő
Max. hőmérséklet 200 °C
Anyaga Lemez
Felhasználási terület Hőszivattyú,hűtés,szellőztetés
Lemezszám 36
Külső méret 306×106 mm
Hírlevél 20250702
Bekötési távolság 250×50 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 6 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Súly | 6 kg |
| Anyaga | Lemez |
| Csatlakozás | 4×1" Km |
| Max. üzemi nyomás | 3.0 mbar |
| Kivitel | Lemezes hőcserélő |
| Max. hőmérséklet | 200 °C |
| Felhasználási terület | Hőszivattyú,hűtés,szellőztetés |
| Lemezszám | 36 |
| Külső méret | 306×106 mm |
| Bekötési távolság | 250×50 mm |


