Smartpipe AK 2″ KM gyorskötő idom (10010006)
CIKKSZÁM: GESP-10010006
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Smartpipe AK 2″ KM gyorskötő idom (10010006)
Smartpipe AK 2″ KM gyorskötő idom alkalmazási területei:
Varrat nélküli és hegesztett acélcsövek (MSZ EN 10220:2003), Műanyag csövek (MSZ EN 12201:2003)
szerelési munkálatainál, 10 bar nyomás értékig.
Közeg: Ivóvíz, fűtési és használati melegvíz, tüzivíz
Névleges hőmérséklet:
Ivóvíz: 30 C°,
fűtési és használati melegvíz 80 C°
Műszaki adatok
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Smartpipe |
| Csatlakozás | 2" |
| Súly | 1 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | KM |
| Méret | 59,5-63,8 mm |
| Névleges átmérő | 2" |

