Grundfos Magna3 32-80 180 Keringető szivattyú Pn6/10 bar (97924256)
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Grundfos Magna3 32-80 180 Keringető szivattyú Pn6/10 bar (97924256)
A GRUNDFOS MAGNA3 32-80 180 1X230V PN6/10 keringető szivattyúval otthona vagy vállalkozása mindig a legjobb teljesítményt és megbízhatóságot élvezheti. Rozsdamentes acélból készült kivitele nem csak a tartósságot garantálja, hanem stílusos megjelenést is kölcsönöz a rendszernek. A 180 mm-es beépítési hosszúság és a 6/4″-os csatlakozás lehetővé teszi a könnyű illesztést szinte bármilyen rendszerbe, legyen szó fűtésről vagy hűtésről. Az IP44-es elektromos védettség és a 230 V-os csatlakozás gondoskodik a biztonságról, miközben a 144 W-os teljesítmény felvétel egyensúlyt teremt az energiahatékonyság és a kiemelkedő teljesítmény között. A Grundfos név garancia a hosszú élettartamra, az innovációra és a kiváló minőségre, így ezzel a szivattyúval minden nap számíthat a biztos működésre. Válassza a GRUNDFOS MAGNA3-at, és alakítsa át fűtési vagy hűtési rendszerét a jövő technológiájával!
A Grundfos Magna3 egy olyan intelligens szivattyú mely használatos fűtési keringetőként, a légkondicionálás területén, hűtésnél, használati melegvíz rendszerekben, hőszivattyús rendszerekben, szolár rendszerekben. EEI értéke bőven túlteljesíti az EuP 2015 követelményeit.
A Magna3 nagyon jó hatékonysággal bír, a legkiemelkedőbbel a Grundfos szivattyúi közt. A Legjobb EEI értékkel rendelkezik, melynek köszönhetően akár 75%-kal kevesebb az energia költsége.
Feszültség 230 Volt
Teljesítmény 144 Watt
Emelőmagasság 5,93 m
A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények 4,9 m3/óra
Csatlakozások Menetes
Szívó csatlakozás 6/4 Nyomó csatlakozás 6/4
Max folyadék hőmérséklet 110 °C
Beépítési hossz 180 mm
Tengely Oxidkerámia – Rozsdamentes acél
Járókerék Kompozit PES – Rozsdamentes acél
Védelem IP44
Műszaki adatok
| Tömeg | 5 kg |
|---|---|
| Gyártó | Grundfos |
| Csatlakozás | 6/4" |
| Elektromos csatlakozás | 230 V |
| Elektromos védettség | IP44 |
| Súly | 5 kg |
| Max. üzemi nyomás | 6/10 bar |
| Kivitel | Keringető szivattyú |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Felhasználási terület | Fűtő/Hűtő |
| Beépítési hosszúság | 180 mm |
| Elektromos teljesítmény felvétel | 144 W |


