Grundfos Magna1 keringető szivattyu 32-80 180 (99221235)
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 3 290 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Grundfos Magna1 keringető szivattyu 32-80 180 (99221235)
A GRUNDFOS MAGNA1 32-80 180 1X230V PN10 szivattyúval a fűtés új dimenzióját tapasztalhatja meg: rozsdamentes acélból készült, így hosszú élettartamot és kiváló ellenállóképességet biztosít, miközben a 180 mm-es beépítési hosszúság és a 6/4″-es csatlakozás univerzális felhasználhatóságot kínál. A 230 V-os elektromos csatlakozás és az IP44 védettség garantálja a biztonságos működést, még a legnehezebb körülmények között is. Három fokozatban szabályozható teljesítménye révén könnyedén alkalmazkodik az Ön igényeihez, akár 110 °C-os maximális hőmérsékleten és 10 bar üzemi nyomásig is tökéletesen működik. Mindössze 4,9 kg súlyával egyszerűen beépíthető, a GRUNDFOS pedig világszerte elismert a megbízhatóságáról és innovációjáról. Válassza a MAGNA1-et, és tapasztalja meg, hogy a fűtés lehet hatékony, gazdaságos és inspirálóan egyszerű is!
Régebbi keringető szivattyúk kiváltásakor ez a tökéletes választás, és mivel megfelel az EuP 2015 előírásoknak, lényeges elektromos energia megtakarítás lehetséges. Az ideális választás alap teljesítményigények esetén olyan alkalmazásokban, ahol alapfokú rendszerszabályozás és felügyelet az elvárás.
•Felügyelet hibarelén keresztül, a nyugalom érdekében
•Digitális start/stop bemenet áll rendelkezésre a szivattyú távvezérléshez
•Folyamatos működés és kevesebb állásidő a vezeték nélküli ikerszivattyú funkcióval (iker szivattyúfejeknél áll rendelkezésre)
•Nagy hatásfok, ami lényeges elektromos energia megtakarítást eredményez
•Egyszerű beállítás és üzemeltetés az áttekinthető felhasználói felületen keresztül
•Karbantartást nem igényel a védett forgórészű típusnak köszönhetően.
Műszaki adatok
| Tömeg | 5,1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Grundfos |
| Csatlakozás | 6/4" |
| Elektromos csatlakozás | 230 V |
| Súly | 4,9 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Max. hőmérséklet | 110 °C |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Felhasználási terület | Fűtés |
| Beépítési hosszúság | 180 mm |
| Fokozat | 3 |
| Elektromos védettség | IP44 |


