Grundfos Magna1 65-120 F (99221374)
- Házhoz szállítás: 5 190 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Grundfos Magna1 65-120 F (99221374)
Ismerje meg a GRUNDFOS MAGNA1 65-120 F szivattyút, amely ötvözi az öntöttvas masszív tartósságát a modern technológia energiagazdaságosságával! Ez a 21,4 kg-os erőgép 774 W-os teljesítménnyel, IPX4D elektromos védettséggel és akár 12 méteres emelőmagassággal garantálja, hogy fűtési és hűtési rendszerei mindig megbízhatóan, csúcsminőségben működjenek. A 340 mm-es beépítési hosszúság, a Dn65 csatlakozás és a 230/50 V/Hz elektromos csatlakozás mind a könnyű telepítést és a kompatibilitást szolgálják. Akár 10 bar üzemi nyomáson és 0-40 °C közötti hőmérsékleten is kiválóan teljesít, így nem csak lakossági, hanem ipari igényeket is kielégít. Válassza a GRUNDFOS megbízhatóságát – mert a komfort nem luxus, hanem alapkövetelmény!
Használható:
- Légkondicionálás kereskedelmi épületekben
- Fűtés- Kereskedelmi épületek
- Használati melegvíz keringetés
- Fűtés
- Központi hűtés
- Központi fűtés
- Fűtés-Ipar
Egyszerű lehetőség a jól végzett munkára. A termék egy egyszerű kezelőfelülettel rendelkezik, ami különösen alkalmas a régebbi keringetők lecserélésére. Az ideális választás az alapvető funkcionalitási igényekhez.
Nedvestengelyű keringetőszivattyú, a szivattyú és a motor egy egységet képez. A szivattyúban nincs tengelytömítés és mindössze két tömítőgyűrű található a teljes egységben. A csapágyak kenését a szállított közeg biztosítja. Az újrahasznosításból adódó problémák elkerülésére a szivattyúkhoz felhasznált anyagok számát a minimálisra csökkentették. A szivattyú karbantartást nem igényel, így az élettartam-költségek nagymértékben csökkennek.
Főbb alkalmazási területek:
- fűtési rendszerekben o főszivattyú o keverő körök o felület fűtések
- hűtési rendszerekben
A beépített szabályozóval rendelkező MAGNA1 keringető szivattyú sorozat a rendszer igényei szerint változtatja pillanatnyi teljesítményét. Sok rendszerben ez jelentős energiamegtakarítást eredményez. A szivattyú használati melegvíz rendszerekben is alkalmazható. A megfelelő működés érdekében fontos, hogy a munkapont a szivattyú méretezési tartományán belül essen.
Műszaki adatok
| Tömeg | 21,4 kg |
|---|---|
| Gyártó | Grundfos |
| Csatlakozás | Dn65 |
| Elektromos csatlakozás | 230/50 V/Hz |
| Elektromos védettség | IPX4D |
| Súly | 21,4 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Max. hőmérséklet | 0-40 °C |
| Anyaga | Öntöttvas |
| Felhasználási terület | Fűtés,hűtés |
| Beépítési hosszúság | 340 mm |
| Emelő magasság | 12 m |
| Elektromos teljesítmény felvétel | 774 W |


