Haier Desing 15 L Felsős elhelyezésű villanybojler (ES15V-SQM1)
CIKKSZÁM: HAI-ES15V-SQM1
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: ingyenes
- PostaPont: ingyenes
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Haier Desing 15 L Felsős elhelyezésű villanybojler (ES15V-SQM1)
Meleg víz, ahogy Ön szeretné – Haier villanybojlerrel a kényelem új szintje!
Fedezze fel a HAIER NEW ES15V-SQM1(EU) 15L felső elhelyezkedésű villanybojler előnyeit, amely tökéletes választás otthona számára, ha megbízható, energiatakarékos és csendes melegvíz-ellátást keres!
A 15 literes tárolókapacitás ideális a mindennapi használathoz, miközben az A energiaosztály gondoskodik arról, hogy a számlái alacsonyak maradjanak.
Az IPX4 védettség révén biztonságos telepítésre is alkalmas, a 1500 W teljesítmény pedig gyors és hatékony vízmelegítést biztosít akár 75 °C-ig.
Kompakt méreteinek (360x360x340 mm) és mindössze 10 kg súlyának köszönhetően könnyen elhelyezhető, míg a mindössze 15 dB-es hangteljesítmény garantálja a csendes működést.
Válassza a Haier minőséget, és élvezze a folyamatos meleg vizet minden nap, kompromisszumok nélkül!
2 év Garancia!
A Haier energiatakarékos vízmelegítőinek magas teljesítménye most kis méretben is elérhető!
Vízmelegítő tartósságának titka a kitűnő alapanyagok megválasztása.
A kompakt méretű, nyomás alá helyezhető, fém tartállyal rendelkező Haier villanybojler minden biztonsági teszten sikeresen megfelelt, így teljes mértékben megfelel a CE irányelveknek.
A nagy tömörségű és vastag poliuretán szigetelésnek köszönhetően képes hosszú ideig melegen tartani a felfűtött vizet.
Precíz és egyszerű hőmérséklet beállítási lehetőséggel ellátott.
Magnézium anóddal és szabályozható termosztáttal.
Kifinomult stílus és letisztult elegancia jellemzi a terméket.
Precíz és egyszerű hőmérséklet beállítási lehetőséggel ellátott.
Magnézium anóddal és szabályozható termosztáttal.
Kifinomult stílus és letisztult elegancia jellemzi a terméket.
A Haier ES15V-SQM1 új generációs mini tartályos vízmelegítője a legmodernebb technológiákkal biztosítja a hatékony és biztonságos vízmelegítést.
Shock Proof technológiájának köszönhetően a készülék átalakítja a hálózati feszültséget biztonságos szintre, így minimálisra csökkenti az áramütés kockázatát – olyan biztonságos, mintha ki lenne húzva a konnektorból!
- Speciális zománcozott tartály-rendkivüli tartósságot biztosit.
- 310S+Mo fűtőszál rozsdamentes acél fűtőbetét a megbizható hosszú élettartamért.
- Maximális enegriahatékonyság: ErP A besorolás.
Műszaki adatok
| Tömeg | 8,5 kg |
|---|---|
| Gyártó | Haier |
| Szélesség | 360 mm |
| Mélység | 340 mm |
| Magasság | 360 mm |
| Elektromos csatlakozás | 220-240/50 |
| Elektromos teljesítmény | 1500 W |
| Elektromos védettség | IPX4 |
| Súly | 10 kg |
| HMV energia besorolás | A |
| Max. üzemi nyomás | 7,5 bar |
| Kivitel | Villany bojler |
| Tároló térfogata | 15 l |
| Hangteljesítmény szint | 15 dB |
| Max. hőmérséklet | 75 °C |
| Tipus | Felső elhelyezés |




