Herz 3/4″ RL-1 Egyenes visszatérő szelep (1372342)
CIKKSZÁM: HERZ-1372342
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Herz 3/4″ RL-1 Egyenes visszatérő szelep (1372342)
HERZ – ahol a megbízhatóság és a precizitás találkozik, egyenes úton a tökéletes fűtéshez!
Fedezze fel a HERZ 3/4″-RL-1 EGY. VISSZAT.SZELEP 3723 erejét és tartósságát, amely kovácsolt rézből készült, így hosszú távon is ellenáll a mindennapi használat kihívásainak. Az egyenes iránytörésű, kézi működtetésű szelep kiválóan alkalmas radiátor bekötéshez, fűtéshez és vízellátáshoz, így otthonában mindig biztosított a megbízható, stabil működés. Kompakt méretének (3/4″) és 0,335 kg-os súlyának köszönhetően könnyen szerelhető, miközben a HERZ gyártói garancia biztonságot és nyugalmat nyújt Önnek. Válassza a minőséget, amely minden részletében Önért dolgozik, és tegye otthonát még komfortosabbá a HERZ innovatív megoldásaival!
Fedezze fel a HERZ 3/4″-RL-1 EGY. VISSZAT.SZELEP 3723 erejét és tartósságát, amely kovácsolt rézből készült, így hosszú távon is ellenáll a mindennapi használat kihívásainak. Az egyenes iránytörésű, kézi működtetésű szelep kiválóan alkalmas radiátor bekötéshez, fűtéshez és vízellátáshoz, így otthonában mindig biztosított a megbízható, stabil működés. Kompakt méretének (3/4″) és 0,335 kg-os súlyának köszönhetően könnyen szerelhető, miközben a HERZ gyártói garancia biztonságot és nyugalmat nyújt Önnek. Válassza a minőséget, amely minden részletében Önért dolgozik, és tegye otthonát még komfortosabbá a HERZ innovatív megoldásaival!
Herz RL-1 visszatérő szelep 3/4″ egyenes.
Univerzális modell, menetes csőcsatlakozásra.
Max. üzemi hőmérséklet 120 °C
Max. üzemi nyomás 10 bar.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,336 kg |
|---|---|
| Gyártó | Herz |
| Csatlakozás | 3/4" |
| Súly | 0,335 kg |
| Kivitel | Fűtés, vizellátás |
| Méret | 3/4" |
| Iránytörés | Egyenes |
| Anyaga | Kovácsolt réz |
| Hova | Radiátor bekötés |
| Működése | Kézi |


