Herz Projekt Termosztatikus fej 28×1,5 (1726016)
CIKKSZÁM: HERZ-1726016
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Herz Projekt Termosztatikus fej 28×1,5 (1726016)
HERZ termosztatikus fej – Melegítsd fel otthonod szíve szerint!
A HERZ TERMOSZTATIKUS FEJ 28X1,5 PROJECT a kényelem és az energiahatékonyság új szintjére emeli otthonod fűtését. Az 1-5-ig terjedő beállítási tartománynak köszönhetően precízen szabályozhatod a radiátor hőmérsékletét, így mindig az ideális klímát teremtheted meg a lakásodban. 28×1,5 mm-es csatlakozása biztosítja az egyszerű, gyors felszerelést a termoasztatikus radiátor szelepre, így nemcsak praktikus, hanem univerzális választás is. A Herz gyártói minőség garantálja a hosszú élettartamot és a megbízható működést akár 28 °C maximális hőmérséklet és 10 bar üzemi nyomás mellett is. Kompakt mérete és mindössze 0,111 kg-os súlya pedig azt jelenti, hogy diszkrét marad, miközben otthonod komfortját szolgálja. Válaszd a HERZ termosztatikus fejet, és élvezd a szabályozható meleget a modern technológia erejével!
A HERZ TERMOSZTATIKUS FEJ 28X1,5 PROJECT a kényelem és az energiahatékonyság új szintjére emeli otthonod fűtését. Az 1-5-ig terjedő beállítási tartománynak köszönhetően precízen szabályozhatod a radiátor hőmérsékletét, így mindig az ideális klímát teremtheted meg a lakásodban. 28×1,5 mm-es csatlakozása biztosítja az egyszerű, gyors felszerelést a termoasztatikus radiátor szelepre, így nemcsak praktikus, hanem univerzális választás is. A Herz gyártói minőség garantálja a hosszú élettartamot és a megbízható működést akár 28 °C maximális hőmérséklet és 10 bar üzemi nyomás mellett is. Kompakt mérete és mindössze 0,111 kg-os súlya pedig azt jelenti, hogy diszkrét marad, miközben otthonod komfortját szolgálja. Válaszd a HERZ termosztatikus fejet, és élvezd a szabályozható meleget a modern technológia erejével!
M 28 x 1,5 csatlakozással
– Folyadéktöltetű érzékelővel
– Beállítási tartomány: 6 – 28 oC
– Mechanikai elzárás nélkül
– Automatikus fagyvédelem, mely kb. 6 oC-nál kapcsol be
– Korlátozás és lezárás a teljes beállítási tartományban
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,116 kg |
|---|---|
| Gyártó | Herz |
| Csatlakozás | 28×1,5 mm |
| Beállítási tartomány | 1-5 |
| Súly | 0,111 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Méret | 28×1,5 mm |
| Max. hőmérséklet | 28 °C |
| Kivitel | Termosztatikus fej |
| Hova | Termoasztatikus radiátor szelepre |


