Remeha Avanta Ace 24 C kombi kondenzációs gázkazán (7773859)
- Házhoz szállítás: ingyenes
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Remeha Avanta Ace 24 C kombi kondenzációs gázkazán (7773859)
Meleg otthon, energiatakarékos jövő – a REMEHA AVANTA ACE 24C kombi kazánnal!
A REMEHA AVANTA ACE 24C kombi kazán a modern otthonok szíve lehet, hiszen kiváló energiahatékonyságot és megbízható teljesítményt kínál minden napra. Az A energiaosztályú fűtési és HMV besorolás garantálja, hogy nemcsak a környezetet kíméli, de a pénztárcádat is. A 21,8 kW-os fűtőteljesítmény és a 24 kW-os HMV teljesítmény gyors és hatékony melegvíz-ellátást biztosít, legyen szó zuhanyzásról vagy fűtésről a leghidegebb napokon is. Kompakt méretei (700 mm magas, 395 mm széles, 285 mm mély) révén kis helyen is könnyen elfér, miközben a 7,1 literes tágulási tartály és a 3 bar maximális üzemi nyomás a biztonságos működést támogatják. Az IPX5D elektromos védettség, valamint a 230/50 V/Hz elektromos csatlakozás a legmodernebb műszaki elvárásokat is teljesítik. A REMEHA AVANTA ACE 24C kombi kazánnal a komfort és hatékonyság garantált – válaszd a gondtalan meleget és az inspiráló innovációt otthonodba!
- Modern, nagy hatásfokú fali kondenzációs gázkazán fűtő és kombi kivitelben
- 80/125 mm koncentrikus indító idom
- Nagyon gyors melegvíz készítés állandó hőmérsékleten
- eSMART Inside, még több intelligencia a digitális lehetőségek kihasználására
- eTwist App segítségével távolról is szabályozható
- Kompakt méretek (700 x 395 x 285 mm), rejtett csatlakozásokkal
- Kis tömeg
- Új vezérlőpanel, háttérvilágítással ellátott LCD képernyővel
- Digitális víznyomás kijelzés „utántöltés” értesítéssel
- Külső hőmérséklet érzékelő csatlakozási lehetőség
- Csendes működés
- Rendkívül gyorsan és könnyen telepíthető, valamint szervizbarát: minden alkatrész elölről könnyen elérhető
- Beépített biztonsági szelep
- Extra energiatakarékos, modulációs szivattyú
- Beépített füstgáz oldali visszacsapó szelep közös égéstermék-elvezető rendszerekhez (kaszkád)
- Propángázzal való üzemeltetésre alkalmas
- Adaptív szerviz értesítések
- Hőszivattyúhoz is csatlakoztatható, így a hibrid üzemre is 0előkészített
- IPX5D elektromos védettségi osztály
Műszaki adatok
| Tömeg | 30 kg |
|---|---|
| Gyártó | Remeha |
| Fűtési energia besorolás | A |
| Kivitel | Gázkazán |
| Előremenő csatlakozása | 1/2" |
| Tágulási tartály űrtartalma | 7,1 l |
| Max. kazánhőmérséklet | 60°C |
| Max. üzemi nyomás | 3 bar |
| HMV energia besorolás | A |
| HMV teljesítmény | 24 kW |
| Fűtő teljesítmény | 21,8 kW |
| Súly | 30 kg |
| Elektromos csatlakozás | 230/50 V/Hz |
| Magasság | 700 mm |
| Mélység | 285 mm |
| Szélesség | 395 mm |
| Felhasználási terület | Fűtés |
| Elektromos védettség | IPX5D |

