Plastik 50×6,9 mm vizcső Pn16 süthető PPR (10020170)
CIKKSZÁM: PG 10020170
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Plastik 50×6,9 mm vizcső Pn16 süthető PPR (10020170)
Cső 50*6,9 hidegvízre PN16, 4 fm-es szálban. Alkalmazhatósága: Ivóvízellátásra, klímavezetékek szerelésére, öntözőrendszerek kiépítésére, az élelmiszeriparban használatos csőrendszerek szerelésére és a termálvízekhez szükséges vezetékek kiépítéséhez. Minimális szerelési hőmérséklet +5°C. A menetes kötések tömítése teflon zsinórral, teflonszalaggal, tömítö pasztával történjen. Kenderrel való tömítés csak az 5/4″-nál nagyobb idomoknál alkalmazható. A műanyag részeket tompa, polifúziós hegesztéssel köthetjük egymáshoz. A feltüntetett árak folyóméterben értendők!
Adatok
- Átmérő:50 mm
- Falvastagság:6,9 mm
Hosszúság: 4 fm
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,41 kg |
|---|---|
| Gyártó | POLYGÉN |
| Átmérő | 50 mm |
| Súly | 0,41 kg |
| Kivitel | PP-R cső |
| Méret | 50 mm |
| Hosszúság | 4 fm |
| Falvastagság | 6,9 mm |
| Anyaga | Polipropilén |
| Felhasználási terület | Ivóviz,fűtő,légtechnika |

