Plastik 25 mm karmantyu sütehető PPR (840010404)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Plastik 25 mm karmantyu sütehető PPR (840010404)
Kössön örök barátságot a csövek között a PLASTIK 25MM süthető karmantyúval!
A 10021602 PLASTIK 25MM KARMANTYÚ SÜTHETŐ PPR WSNA025XXXX a Pestan kínálatából egyedülálló, megbízható megoldást kínál a víz- és fűtési rendszerekhez. Ez a polipropilénből készült, mindössze 0,2 kg súlyú, 25 mm átmérőjű karmantyú nemcsak kiemelkedően strapabíró, de a legmagasabb elvárásoknak is megfelel, hiszen akár 90 °C-ig ellenáll a hőmérsékletnek. Hideg és meleg vízhez, valamint fűtési rendszerekhez egyaránt ideális választás, így otthona vagy vállalkozása minden igényét lefedi. A süthető kivitel gyors és egyszerű szerelhetőséget biztosít, minimalizálva a hibalehetőségeket. Válassza a Pestan minőséget, és biztosítsa rendszere tartósságát, biztonságát és hatékonyságát hosszú éveken át!
Karmantyú (csőtoldó). Alkalmazhatósága: HMV ellátásra (80°C), ivóvízellátásra, klímavezetékek szerelésére, öntözőrendszerek kiépítésére, az élelmiszeriparban használatos csőrendszerek szerelésére és a termálvízekhez szükséges vezetékek kiépítéséhez. Minimális szerelési hőmérséklet +5°C. A menetes kötések tömítése teflon zsinórral, teflonszalaggal, tömítö pasztával történjen. Kenderrel való tömítés csak az 5/4″-nál nagyobb idomoknál alkalmazható. A műanyag részeket tompa, polifúziós hegesztéssel köthetjük egymáshoz.
A PPR idom polipropilén anyagból készült cső idom, amelyet a PPR csövekhez terveztek.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,02 kg |
|---|---|
| Gyártó | Pestan |
| Átmérő | 25 mm |
| Súly | 0,2 kg |
| Méret | 25 mm |
| Max. hőmérséklet | 90 °C |
| Anyaga | Polipropilén |
| Kivitel | Süthető karmantyú |
| Felhasználási terület | Hideg,meleg viz és fűtés |


