Plastik 25-16 mm kb szűkitő karmantyú süthető PPR (840010502)
CIKKSZÁM: PG 840010502
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Plastik 25-16 mm kb szűkitő karmantyú süthető PPR (840010502)
PP-R süthető idomok innovatív technológiával, kimagasló minőségű alapanyagból készülnek. Kiváló választás hideg és meleg víz, fűtési gerincvezetékek kialakítására.
A PPR idom polipropilén anyagból készült cső idom, amelyet a PPR csövekhez terveztek. Jellemzője, hogy nagyon magas hőhatásnak is ellenáll. A kínálatunkban megtalálható PPR cső idomok süthető idomok. A süthetőség azt jelenti a termékeknél, hogy egy speciális eszköz segítségével beszerelésnél a PPR idomokat összesütik a csővel, így oldhatatlan kötés jön létre a két elem között.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,3 kg |
|---|---|
| Gyártó | POLYGÉN |
| Átmérő | 25-16 mm |
| Súly | 0,3 kg |
| Kivitel | Süthető szükitő karmantyú BB |
| Méret | 25-16 mm |
| Iránytörés | Egyenes |
| Anyaga | PP-R |
| Felhasználási terület | Viz elvezetés |

