Plastik 40-20 mm szükitett karmantyú Kb süthető PPR (840010510)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Plastik 40-20 mm szükitett karmantyú Kb süthető PPR (840010510)
Szűkítsd a lehetőségeket, bővítsd a megoldásokat – WSRE14020RCT, ahol a minőség a csőben lakozik!
A WSRE14020RCT PLASTIK 40-20MM SZŰK. KAR KB SÜTHETŐ PPR az igazi megoldás, amikor a legnagyobb megbízhatóságra és sokoldalúságra van szükség a víz- és fűtésrendszeredben. A Pestan által gyártott, polipropilénből készült süthető szűkítő karmantyú a 40-20 mm-es mérettartománnyal és mindössze 0,3 kg-os súlyával könnyedén illeszthető a legkülönfélébb projektekhez. Legyen szó hideg vagy meleg vízről, vagy akár fűtésről, ez a termék akár 80 °C-ig is garantálja a biztonságot és a tartósságot. A precíz kialakítás, a könnyű szerelhetőség és a Pestan minőség a mindennapi munkában is megkönnyíti a szakemberek dolgát. Bízz a részletekben, és válaszd azt a szűkítőt, amely hosszú távon is helytáll a legkeményebb kihívások között!
PP-R szűkítő idomai innovatív technológiával, kimagasló minőségű alapanyagból készülnek.
Kiváló választás hideg és meleg víz, fűtési gerincvezetékek kialakítására.
Fizikai tulajdonságok
* Fajsúly (23oC-on): 0,9090 g/cm3
* Folyásindex: 0,55 MFR 190/5 g/10 min
* Olvadási volumen ráta: 0,33 MFR 230/2,16 g/10min
* Hővezetési együttható: 1,3 MFR 230/5 g/10min
0,38 MVR 230/1,16cm3 g/10min
0,24 W/mK
Mechanikai tulajdonságok
* Szakítószilárdsági határ: > 20 N/mm2
* Nyúlás szakítási határon: > 8%
* Hajlítórugalmasság: > 800 N/mm2
* Shore szilárdság D65 shorD
* Fajlagos ütőmunka: 26 KJ/m2
* Izod/Impact erő: 160 0oC KJ/m2
28 -30oC N/mm2
* Bemetszési szilárdság (H 132/30): 45 KJ/m2
Hőmérsékleti tulajdonságok
– Vikat lágyulási hőmérséklet: 132oC
69oC
– Vetemedési hőmérséklet: 49oC
– Feltöltött állapotban: 70oC
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Pestan |
| Súly | 0,3 kg |
| Max. hőmérséklet | 80 °C |
| Anyaga | Polipropilén |
| Átmérő | 40-20 mm |
| Kivitel | Süthető szűkitő karmantyú KB |
| Méret | 40-20 mm |
| Felhasználási terület | Hideg,meleg viz és fűtés |


