Plastik 63-2″ Km átmeneti idom sütehető PPR (840011415)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Plastik 63-2″ Km átmeneti idom sütehető PPR (840011415)
A KÉP ILLUSZTRÁCIÓ-SZINBEN ELTÉRŐ LEHET !!!
Pestan süthető idom: ahol a hő és a megbízhatóság összeér!
A 10021706 PLASTIK 63-2″ KM ÁTM. IDOM SÜTHETŐ PPR (WSZE06363XX) egyet jelent a biztonságos és tartós vízvezeték-hálózat kiépítésével, legyen szó hideg vagy meleg víz, esetleg fűtésrendszerek kialakításáról. A kiváló minőségű polipropilén anyag, a 90°C-ig terhelhető hőállóság, valamint a könnyű, mindössze 0,18 kg-os tömeg gondoskodik arról, hogy a szerelés gyors, egyszerű és megbízható legyen. A Pestan márkanév garancia a hosszú távú, problémamentes használatra, hiszen a süthető átmeneti idom precíz csatlakozásaival és masszív kivitelével a legmodernebb technológiát ötvözi a hagyományos értékekkel. Válaszd a Pestan süthető idomot, ha fontos számodra a minőség, a tartósság és a biztonság, és ne bízd a véletlenre otthonod víz- vagy fűtésrendszerét!
PP-R idomai innovatív technológiával, kimagasló minőségű alapanyagból készülnek. Kiváló választás hideg és meleg víz, fűtési gerincvezetékek kialakítására.
A PPR idom polipropilén anyagból készült cső idom, amelyet a PPR csövekhez terveztek. Jellemzője, hogy nagyon magas hőhatásnak is ellenáll. A kínálatunkban megtalálható PPR cső idomok süthető idomok. A süthetőség azt jelenti a termékeknél, hogy egy speciális eszköz segítségével beszerelésnél a PPR idomokat összesütik a csővel, így oldhatatlan kötés jön létre a két elem között.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,18 kg |
|---|---|
| Gyártó | Pestan |
| Átmérő | 63-2 km |
| Csatlakozás | Km 2" |
| Súly | 0,18 kg |
| Max. hőmérséklet | 90 °C |
| Anyaga | Polipropilén |
| Kivitel | Süthető átmeneti idom KM |
| Méret | 63-2" Km |
| Felhasználási terület | Hideg,meleg viz és fűtés |


