Plastik 75 mm T-idom süthető PPR (SUSTK075XXX)
CIKKSZÁM: PG SUSTK075XXX
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Plastik 75 mm T-idom süthető PPR (SUSTK075XXX)
PP-R süthető egál T-idomok innovatív technológiával, kimagasló minőségű alapanyagból készülnek. Kiváló választás hideg és meleg víz, fűtési gerincvezetékek kialakítására.
A PPR idom polipropilén anyagból készült cső idom, amelyet a PPR csövekhez terveztek. Jellemzője, hogy nagyon magas hőhatásnak is ellenáll. A kínálatunkban megtalálható PPR cső idomok süthető idomok. A süthetőség azt jelenti a termékeknél, hogy egy speciális eszköz segítségével beszerelésnél a PPR idomokat összesütik a csővel, így oldhatatlan kötés jön létre a két elem között.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,7 kg |
|---|---|
| Gyártó | Pestan |
| Átmérő | 75 mm |
| Súly | 0,7 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Méret | 75 mm |
| Max. hőmérséklet | 80 °C |
| Anyaga | Polipropilén |
| Kivitel | Süthető T idom |
| Felhasználási terület | Hideg,meleg viz és fűtés |


