Austrotherm Padlófűtés rendszerlemez 0,72m2/db (330010036)
CIKKSZÁM: SE-330010036
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Austrotherm Padlófűtés rendszerlemez 0,72m2/db (330010036)
- Igen nagy terhelhetöség
- Kiváló höszigetelö képesség
- Ökológiailag kedvezö
- Nedves környezetben is alkalmazható
- Nagy tapadó képesség
Termékosztály: EPS 150
Hővezetési tényező (közölt érték): 0,034 W/mK
Hővezetési tényező (tervezési érték): 0,034 W/mK
Táblaméret: 1215 x 615 mm
Vastagság (mm) m2/csomag db/csomag 57 5,76 8
Az expandált polisztirolhab termékeket mechanikai sérülésektől, és tartós tárolás esetén víztől és közvetlen ultraibolya sugárzástól (napsugárzás) védeni kell. A tárolási feltételek betartása mellett a polisztirolhab termékek korlátlan ideig felhasználhatók.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,8 kg |
|---|---|
| Gyártó | Austrotherm |
| Súly | 0,8 kg |
| Hosszúság | 1215×615 mm |
| Termékosztály | EPS 150 |
| Hővezető tényező | 0,034 W/mk |
| Kivitel | Padlófűtés renszerlemez |
| Felhasználási terület | Padlófűtésicső |
| Csomagolás | 0,72 m2/tábla |


