Tubex 22/4 tekercses csőhéj (1460224)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Tubex 22/4 tekercses csőhéj (1460224)
A termék csak egész tekercsben rendelhető!
Melegítsd fel az otthonod, szigetelj Spur lendülettel!
A TUBEX 22/4 TEKERCSES CSŐHÉJ a Spur márkától tökéletes megoldás mindazok számára, akik nem csupán hatékony, de tartós szigetelést keresnek fűtési és vízvezeték rendszerekhez. Az átmérője 22 mm, falvastagsága 4 mm, így kiválóan illeszkedik a legtöbb csőhöz, miközben a piros színnek köszönhetően könnyen azonosítható. A 10 folyóméter hosszúságú tekercses kiszerelés lehetővé teszi, hogy gyorsan és egyszerűen, akár egyetlen mozdulattal szigeteld le hosszabb csőszakaszokat is. Mindössze 0,02 kg súlyával könnyű kezelni és szállítani, miközben a Spur minőség garantálja a tartósságot és a megbízhatóságot. Ne hagyd, hogy a hő elvesszen – válaszd a TUBEX csőhéját, hogy otthonod mindig meleg és biztonságos legyen!
Ideális megoldás falban és aljzatban futó vezetékek szigetelésére, kevés hely esetén is. Flexibilis és könnyen felhelyezhető. Szaniter csövek, fűtési vezetékek, esővíz, szennyvíz elvezetők hő- és hangszigetelésére szolgáló külső bevonatos, zártcellás, extrudált polietilén szigetelés.
Polietilén anyagú zárt cellás szigetelő csőhéj, nylon fóliával kasírozva.
- Hőszigetelési tényező: 0,04 W/mK ( 40 °C-on )
- Hőállóság: + 90 °C
- Jó zajszigetelés
- Sűrűség: kb. 30 kg/m3
- Tekercses kivitel
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,02 kg |
|---|---|
| Átmérő | 22 mm |
| Súly | 0,02 kg |
| Kivitel | Szigetelés |
| Hosszúság | 10 fm |
| Szín | Piros |
| Csomagolás | Tekercs |
| Gyártó | Spur |
| Falvastagság | 4 mm |
| Felhasználási terület | Fűtési és vizvezeték szigetelés |

