Tubex 42/4 tekercses csőhéj (1460424)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Tubex 42/4 tekercses csőhéj (1460424)
A termék csak egész tekercsben rendelhető!
TUBEX 42/4 – A csőhéj, ami nem hagyja kihűlni az energiád!
Fedezze fel a maximális hatékonyságot a TUBEX 42/4 TEKERCSES CSŐHÉJ-jal, amely a fűtési és vízvezetékek szigeteléséhez nyújt megbízható védelmet! A Spur gyártó csúcsminőségű terméke 42 mm átmérőjével, 4 mm falvastagságával és 10 folyóméter tekercses kiszerelésével ideális választás minden otthon vagy ipari környezet számára. A könnyű, mindössze 0,1 kg súlyú, élénk piros színű szigetelés nemcsak esztétikus, hanem rendkívül hatékony is, így segít csökkenteni az energiaveszteséget és növeli rendszere élettartamát. Válassza a TUBEX-et, hogy csővezetékei hosszú távon is biztonságban és optimális hőmérsékleten maradjanak! Inspirálódjon a modern szigetelési technológiával, amely gondoskodik otthona vagy munkahelye kényelméről és fenntarthatóságáról!
Ideális megoldás falban és aljzatban futó vezetékek szigetelésére, kevés hely esetén is. Flexibilis és könnyen felhelyezhető. Szaniter csövek, fűtési vezetékek, esővíz, szennyvíz elvezetők hő- és hangszigetelésére szolgáló külső bevonatos, zártcellás, extrudált polietilén szigetelés.
Polietilén anyagú zárt cellás szigetelő csőhéj, nylon fóliával kasírozva.
- Hőszigetelési tényező: 0,04 W/mK ( 40 °C-on )
- Hőállóság: + 90 °C
- Jó zajszigetelés
- Sűrűség: kb. 30 kg/m3
- Tekercses kivitel
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,1 kg |
|---|---|
| Átmérő | 42 mm |
| Súly | 0,1 kg |
| Kivitel | Szigetelés |
| Hosszúság | 10 fm |
| Szín | Piros |
| Csomagolás | Tekercs |
| Gyártó | Spur |
| Falvastagság | 4 mm |
| Felhasználási terület | Fűtési és vizvezeték szigetelés |

