Stiebel ESH 5 U-N Trend alsós nyitott rendszerű vizmelegitő 2Kw csapteleppel (201387)
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Stiebel ESH 5 U-N Trend alsós nyitott rendszerű vízmelegítő 2kW csapteleppel (201387)
Forrósítsd fel a pillanatot – STIEBEL ESH 5 U-N, amikor a melegvíz azonnal kéznél van!
Fedezd fel a STIEBEL ESH 5 U-N TREND alsós átfolyós vízmelegítő 2 kW-os erejét, amely nemcsak kis helyen is elfér, hanem energiatakarékos működésével és A energia besorolásával a tudatos háztartás tökéletes választása. Mindössze 3,1 kg-os súlyával és kompakt, 415x252x233 mm-es méretével könnyedén beillesztheted bármilyen konyhai vagy fürdőszobai környezetbe. A 35–85 °C közötti hőmérséklettartomány és az 5 literes tárolótérfogat gondoskodik arról, hogy mindig legyen melegvíz, amikor csak szükséged van rá, ráadásul a 50 liter/perces térfogatáram egyszerre több igényt is kielégít. A 230 V/50 Hz-es elektromos csatlakozás és IP24-es védettség pedig garantálja a biztonságot és a hosszú élettartamot. Válassz megbízhatóságot, válassz STIEBEL-t – ahol a modern technológia a mindennapi kényelemmel találkozik!
A német Stiebel Eltron már 1924 óta fejleszt és gyárt készülékeket és berendezéseket a „melegvíz és meleg otthon” számára. Ez a név azóta is garancia az egyedülálló technikára, az energiatakarékosságra, a környezetvédelemre, a minőségre és a megbízhatóságra.
A Stiebel Eltron ESH 5 U-N Trend egy egyszerűen felszerelhető, könnyen üzembehelyezhető, kisméretű tárolós elektromos vízmelegítő.
A vízmelegítő és a hozzá tartozó egykaros csaptelep praktikus készletet alkot. Védőérintkezős dugvillával ellátott termék, telepítése nem igényel elektromos szerelést.
Alsó elhelyezésű elektromos vízmelegítő, egyetlen vízvételi helyhez csatlakoztatható.
Nyitott rendszerű.
Tartozék egykaros csapteleppel egy csomagban.
5 liter melegvíz tárolására alkalmas.
Rugalmasan állítható melegvíz hőmérséklet 35-85 °C között.
Hőmérséklet korlátozás biztosítja a forrázás elleni védelmet.
Védőérintkezős dugvillával ellátott csatlakozókábel.
Energiahatékonysági besorolás: A
Magasság: 415 mm
Szélesség: 252 mm
Mélység: 233 mm
Csatlakozás: G 3/8″
Teljesítmény: 2 kW
Feszültség: 230 V
Névleges áram: 8,7 A
Csatlakozókábel hossz: 60 cm
Hőmérséklet tartomány: 35-85 °C
Maximális térfogatáram: 5 l/min
Szerelési mód: pult alatti
Műszaki adatok
| Tömeg | 3,1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Stiebel Eltron |
| Csatlakozás | 3/8" |
| Szélesség | 252 mm |
| Mélység | 233 mm |
| Magasság | 415 mm |
| Elektromos csatlakozás | 230/50 V/Hz |
| Elektromos teljesítmény | 2 kW |
| Súly | 3,1 kg |
| HMV energia besorolás | A |
| Max. hőmérséklet | 35-85 °C |
| Térfogatáram | 50l/perc |
| Elektromos védettség | IP24 |
| Tároló térfogata | 5 l |



