Fekete Acélcső szavatolt hegesztett 1/2″-2,6 (80000001)
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Fekete Acélcső szavatolt hegesztett 1/2″-2,6 (80000001)
FE ACÉLCSŐ SZAV.MIN. 1/2′-2,6 – Az erő, ami összeköt!
Ha igazán strapabíró, megbízható és sokoldalúan felhasználható acélcsövet keres, a FE ACÉLCSŐ SZAV.MIN. 1/2′-2,6 a legjobb választás! Az ArcelorMittal gyártó szénacél csöve 2,6 mm-es falvastagsággal készült, így garantáltan ellenáll a mindennapi igénybevételnek. Hosszúsága 6 folyóméter, tömege 1,23 kg, így nemcsak könnyen kezelhető, de a telepítése is egyszerű. Kifejezetten víz- és gázvezetékekhez, valamint fűtési rendszerekhez tervezték, hogy otthona vagy vállalkozása biztonságban és megbízhatóan működjön. A 1/2”-os méretével tökéletesen illeszkedik a legtöbb rendszerhez, miközben a minőség és tartósság terén kompromisszumot nem ismer. Fedezze fel Ön is, milyen érzés, amikor egy acélcső valódi biztonságot és stabilitást nyújt – válassza azt, ami összeköt és felemel!
A hegesztett hosszvarratos acélcsövek alkalmasak víz-és gázvezetékek,fűtési rendszerek,valamint acélszerkezetek építésére.
6 fm szál
Műszaki adatok
| Tömeg | 1,23 kg |
|---|---|
| Súly | 1,23 kg |
| Méret | 1/2" |
| Hosszúság | 6 fm |
| Falvastagság | 2,6 mm |
| Anyaga | Szénacél |
| Gyártó | ArcerolMittal |
| Kivitel | Viz és gázvezeték,fűtési rendszer |
Letölthető dokumentumok
Fekete Acélcső szavatolt hegesztett 1/2"-2,6 szállitói megfelelőségi nyilatkozat 2023

