Tricox Koncetrikus cső PPS/ALU 60/100 1000 mm (PACS507)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Tricox Koncetrikus cső PPS/ALU 60/100 1000 mm (PACS507)
A Tricox kondenzációs csővel a biztonságos jövő útja mindig nyitva áll!
A TRICOX KOND. PPS/ALU CSŐ 60/100 L=1000MM egy olyan megoldás, amely a modern fűtéstechnika elengedhetetlen eleme. Ez a kiváló minőségű, PPS/ALU anyagból készült cső nemcsak a tartósságával tűnik ki, hanem a 60/100 mm-es átmérő és az 1000 mm-es hosszúság révén rendkívül sokoldalúan alkalmazható az égéstermékek biztonságos és hatékony kivezetésére. A mindössze 0,5 kg súly könnyű szerelhetőséget tesz lehetővé, miközben a Tricox gyártói garancia garantálja a megbízhatóságot. Az innovatív kondenzációs cső kialakításának köszönhetően nem csak a biztonság, hanem az energiahatékonyság is új szintre emelkedik otthonában vagy vállalkozásában. Válassza a Tricoxot, és építse be jövőjébe a minőséget és a nyugalmat!
- Korrózió állóság
- Könnyű, egyszerű szerelhetőség
- Megbízható minőség
- Ideális tömítettség
- Kondenzációs kazánok füstgáz-elvezetése
- Alacsony füstgáz hőmérséklet esetén használható
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,5 kg |
|---|---|
| Átmérő | 60/100 mm |
| Súly | 0,5 kg |
| Hosszúság | 1000 mm |
| Anyaga | PPS/ALU |
| Felhasználási terület | Égéstermék kivezetés |
| Gyártó | Tricox |
| Kivitel | Kondenzációs cső |

