Tricox PPS Könyök 80/90°(PKÖ201)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Tricox PPS Könyök 80/90°(PKÖ201)
TRICOX PPS KÖNYÖK – Hajlítson a biztonság felé, legyen a kényelem útja görbébb!
A TRICOX PPS KÖNYÖK 80/90° PPSB98 a gázkazán-rendszerek nélkülözhetetlen eleme, amely megbízhatóságával és prémium anyaghasználatával emelkedik ki a mezőnyből. A kiváló minőségű PPS-ből készült könyök nemcsak tartósságot, hanem kivételes ellenállóképességet is garantál, így hosszú távon biztosítja a rendszer zavartalan működését. 80 mm-es átmérőjével és 90°-os iránytörésével rugalmas és biztonságos megoldást nyújt a legkülönfélébb szerelési helyzetekhez, miközben a mindössze 0,5 kg-os súlyának köszönhetően könnyen kezelhető és telepíthető. A Tricox név mögött évtizedes tapasztalat és innováció áll, amelyet ez a könyök is hűen tükröz: válassza Ön is a piacvezető megoldásokat, és élvezze a gondtalan, biztonságos fűtési szezon minden pillanatát!
Tricox PKÖ201 PPS 80 mm könyök a kondenzációs gázkészülékek kéményrendszerének egyik eleme,
felhasználását az adott gázkészülék füstgázelvezetésének módja határozza meg.
PPs anyagból készül, mely ellenáll a füstgázban lévő savas közegnek.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,5 kg |
|---|---|
| Gyártó | Tricox |
| Átmérő | 80 mm |
| Súly | 0,5 kg |
| Kivitel | Könyök |
| Iránytörés | 90° |
| Anyaga | PPS |
| Felhasználási terület | Gázkazánok rendszerelemei |

