Tricox cső 10×1,3mm PE-RT mennyezet fűtés és felülethűtés falfűtés cső 240 m/tekercs (W92453)
CIKKSZÁM: TRICOX-W92453
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 3 290 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Tricox cső 10×1.3mm PE-RT mennyezet fűtés és felülethűtés falfűtés cső 240 m/tekercs (W92453)
TRICOX CSŐ – Építsd be a jövő kényelmét, tekercsről tekercsre!
A TRICOX CSŐ PE-RT 10×1.3 mm (240m/tekercs) az otthoni komfort új dimenzióját hozza el, legyen szó mennyezeti fűtésről vagy hűtésről.
Az EVOH réteggel ellátott, tartós PE-RT anyagból készült cső minden szempontból megfelel a modern épületgépészeti elvárásoknak: 10 mm-es átmérőjével, 1.3 mm-es falvastagságával és 15-20 mm-es beépítési magasságával ideális választás akár 8 m2-es fűtőkörök kialakításához.
A 240 méteres tekercs hossz lehetővé teszi a hatékony és gyors telepítést, miközben a maximális 5-80 °C hőmérséklettartomány a sokoldalú felhasználás kulcsa.
A mindössze 9,1 kg-os súly könnyű kezelhetőséget biztosít, így a beépítés gördülékeny és problémamentes.
Válassza a Tricox megbízhatóságát, és építse be otthonába a korszerű technológiát, amely hosszú távon is gondoskodik a kellemes hőérzetről – télen-nyáron, kompromisszumok nélkül!
Felületfűtő rendszer Ideális felújítási területeken a padlók és falak fűtésére és hűtésére.
A moduláris felépítésnek és a széleskörű tartozékoknak köszönhetően a legegyszerűbb telepítés.
A fűtőcső (5 rétegű PE-RT) kanyargós és spirális alakban fektethető. • Csőhossz fűtési körönként max.: 80 m • Maximális beépítési terület fűtőkörönként: 8 m2
Előnyök
- Minimális beépítési magasság (15-20 mm)
- Alacsony rendszerhőmérséklet az alacsony csőlefedettség miatt
- Stabil lefektetett szőnyegek nagy futófelületi ellenállással
- Egyenletes beépítési távolságok
- Alacsony súly
- Gyors válaszidő
- Rövid száradási idők
- Fűtés és hűtés
- Rövid előkészítési idők
- Hőmérséklet-tartomány: 5-80°C
- Hajlítási sugár: 5x átmérő
- Bevonat: DIN4726 szerinti EVOH réteg, diffúziómentes
Műszaki adatok Mérete: 10×1,3 mm Tekercs: 1 x 240 m
Műszaki adatok
| Tömeg | 9,1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Tricox |
| Átmérő | 10 mm |
| Kivitel | Mennyezeti fűtés ,hűtés |
| Anyaga | Pe-Rt |
| Súly | 9,1kg |
| Hosszúság | 240 m/tekercs |
| Falvastagság | 1,3 mm |
| Max. hőmérséklet | 5-80 °C |
| Beépítés | 8 m2/ fűtőkörönként |
| Beépítési magasság | 15-20 mm |
| Bevonat | EVOH réteg |

