Viega Inoxcső 18×1 sárga (289034)
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Inoxcső 18×1 sárga (289034)
Viega Inoxcső – Ahol az erő találkozik a tisztasággal!
Fedezze fel a 807122 !!! VIEGA INOXCSŐ 18X1.0 (SÁRGA) különlegességét, amely a rozsdamentes acél erejét és a Viega márka megbízhatóságát ötvözi! Ez a 18 mm átmérőjű, 1 mm falvastagságú inoxcső ideális választás ivóvíz- és fűtővíz-rendszerek kiépítéséhez, hiszen ellenáll a korróziónak, megőrzi a víz tisztaságát, és hosszú éveken keresztül garantálja a biztonságos működést. A 6 fm-es hosszúságával és mindössze 0,425 kg súlyával könnyen kezelhető, miközben masszív és időtálló szerkezetet biztosít. Válassza a Viega Inoxcsövet, ha Önnek is fontos a minőség, a tartósság és a megbízhatóság – építsen jövőt rozsdamentes biztonsággal, kompromisszumok nélkül!
A csővezetékrendszer présidomokból és nemesacél csövekből, valamint a megfelelő présszerszámokból áll.
- a következőkhöz: ivóvízszerelés, gázszerelés
- rozsdamentes acél
- lézerrel hegesztett
- A csövek rögzítéséhez csak kloridmentes hangszigetelő betéttel ellátott csőbilincsek használhatók.
- Ügyeljen arra, hogy úgy rögzítse a csővezetékeket, ill. úgy válassza le azokat az épületszerkezetről, hogy a hőtágulások, valamint lehetséges nyomáslökések hatására ne továbbíthassanak testhangot az épületszerkezetre vagy egyéb alkatrészekre.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,425 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 18 mm |
| Hosszúság | 6 fm |
| Falvastagság | 1 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Felhasználási terület | Ivóviz,fűtőviz |
| Súly | 0,425 Kg |
| Kivitel | Inoxcső |


