Viega Advantix padlóösszefolyó 150×150 rátéttel 50-es lefolyó (557188)
CIKKSZÁM: VG25-557188
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Advantix padlóösszefolyó 150×150 rátéttel 50-es lefolyó (557188)
Modellszám: 4951.1
rendszerméret 145
Kialakítás:
- szigetelőkarima,
- 150 x 150 mm-es elfordítható és magasságban állítható rátét,
- záródugó,
- műanyag keret,
- 1.4301-es nemesacél rács,
- kivehető szifon
- terhelési osztály K = 300 kg
- függőleges lefolyó 50 mm-es
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,9 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Csatlakozás | Dn50 |
| Súly | 0,9 kg |
| Kivitel | Padló összefolyó |
| Méret | 150×150 |
| Anyaga | Műanyag,fém |
| Ágak száma | 1 |
| Terhelés | 300 kg |


