Viega Dugó 1/2″ sárgaréz (100797)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Dugó 1/2″ sárgaréz (100797)
Viega 1/2″ SR. Dugó – Zárd le a jövőt sárgarézzel!
A VIEGA 1/2″ SR. DUGÓ 29001 a sárgaréz megbízhatóságát ötvözi a modern technológiával, hogy vized, fűtési, klíma vagy levegő rendszereid minden pillanatban biztonságban legyenek. Ez a könnyű, mindössze 0,029 kg súlyú, 1/2″-os menettel rendelkező dugó tökéletes választás, ha tartós és hatékony lezárásra vágysz. A Viega világszínvonalú gyártóként garantálja, hogy minden egyes dugó hosszú éveken át szolgál, miközben ellenáll a korróziónak és a nagy igénybevételnek is. Legyen szó új rendszerek kiépítéséről vagy meglévők karbantartásáról, ez a dugó minden kihívásnak megfelel. Válaszd a VIEGA MENETES termékcsaládot és élvezd a nyugalmat, amit a minőség és megbízhatóság nyújt nap mint nap!
- Sárgaréz
- G-menet
négyszögletes elem
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,0298 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Súly | 0,029 kg |
| Méret | 1/2" |
| Anyaga | Sárgaréz |
| Felhasználási terület | Viz,fűtés,klima,levegő |
| Kivitel | Dugó |


