Viega sárgaréz hatlapú anya 1/2″ (102241)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega sárgaréz hatlapú anya 1/2″ (102241)
Viega SR. hatlapú anya 1/2″ – A biztos kötés mestere minden helyzetben!
Fedezze fel a Viega SR. hatlapú anya 1/2″ erejét, amely a sárgaréz tartósságával, megbízhatóan köti össze rendszereit, legyen szó vízről, fűtésről, klímáról vagy akár levegőről! Ez a kiváló minőségű, 0,16 kg súlyú termék nemcsak a mindennapi szerelési feladatokban nyújt gondtalan megoldást, de professzionális és otthoni felhasználásra egyaránt ideális választás. A hatlapú kialakítás révén egyszerűen szerelhető, míg a 1/2″-os csatlakozás maximális kompatibilitást biztosít szinte minden rendszerrel. A Viega név garancia a precizitásra és hosszú élettartamra, így ha biztosra akar menni, válassza ezt a menetes kiegészítőt, és élvezze a problémamentes működést hosszú éveken át!
- sárgaréz
- G-menet
sokszögletű elem
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,01606 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Súly | 0,16 kg |
| Kivitel | Hatlapú anya |
| Méret | 1/2" |
| Anyaga | Sárgaréz |
| Felhasználási terület | Viz,fűtés,klima,levegő |


