Viega Csaphosszabbitó 20 mm 1/2″ krómozott (447175)
CIKKSZÁM: VG32/A-447175
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Csaphosszabbitó 20 mm 1/2″ krómozott (447175)
Hosszabbítsd meg a lehetőségeidet – a Viega króm csaphosszabbítóval minden elérhetővé válik!
A HOSSZABBITÓ 20MM 1/2″ /KROM/ tökéletes választás mindazok számára, akik nem kötnek kompromisszumot sem a minőség, sem a funkcionalitás terén. Ez a nikkelezett rézötvözetből készült, krómozott felületű csaphosszabbító nemcsak esztétikus megjelenésével, hanem kiemelkedő tartósságával is hozzájárul otthona korszerűsítéséhez. A 20 mm átmérő és a Km 1/2″ csatlakozás révén könnyedén illeszthető ivóvíz- vagy fűtővíz rendszerekbe egyaránt. A mindössze 0,055 kg súlyú, precíz kivitelű termék a VIEGA MENETES kategória megbízható tagja, amely a Viega gyártói garanciájával biztosítja, hogy hosszú távon is problémamentes megoldást nyújtson. Legyen szó felújításról vagy új rendszer kiépítéséről, ez a csaphosszabbító a legjobb döntés, ha nem elégszel meg a kevesebbel!
- Vörösöntvény vagy szilíciumbronz nikkelezett
- belső G-menet, külső G-menet
érdesített menet, imbusznyílás
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,0685 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 20 mm |
| Csatlakozás | Km 1/2" |
| Súly | 0,055 kg |
| Méret | 20 mm |
| Szín | Króm |
| Anyaga | Nikkelezett rézötvözet |
| Felhasználási terület | Ivóviz,fűtőviz |
| Kivitel | Króm csaphosszabbitó |


