Viega Temponox 28×1,2 cső (591205)
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 28×1,2 cső (591205)
(korábban Industrial Pipe Inox)
VIEGA TEMPONOX – Az erő, ami áthatol minden kihíváson!
A VIEGA 807252 TEMPONOX 28X1,2 cső 6 méteres szálban a tartósság, a megbízhatóság és a rugalmasság találkozása a legmagasabb szinten. Nemesacél anyagának köszönhetően kiválóan ellenáll a korróziónak, így hosszú élettartamot és biztonságos működést garantál fűtési, ipari, vagy akár sűrített levegős rendszerekben. 28 mm-es átmérője és 1,2 mm-es falvastagsága révén rendkívül stabil szerkezettel rendelkezik, miközben könnyű súlya (mindössze 0,75 kg) megkönnyíti a szállítást és a szerelést. A Viega, mint gyártó, a minőség szinonimája, így a TEMPONOX inoxcső általános használatra tökéletes választás mindazoknak, akik nem kötnek kompromisszumot a megbízhatóság és a teljesítmény terén. Fedezze fel a biztos alapokat és élvezze a gondtalan működést minden projektben, ahol a kiválóság alapkövetelmény!
- a következőkhöz: fűtési, ipari és sűrített levegős rendszerek
- 1.4520-as nemesacél
- lézerrel hegesztett
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
- Gazdaságos, és magas minőségű komplett rendszer nemesacélból
- Hatékony megoldás a zárt fűtési és hűtési rendszerekben
- A présidomokon és a csöveken található barna jelzés kizár minden felcserélési veszélyt
- Megbízható védelem a külső korrózióval szemben
- Egymással tökéletesen illeszkedő rendszerkomponensek 15 – 108 mm csőátmérőkben
- Nagyfokú biztonság a préseletlen-tömörtelen funkcióval rendelkező SC-kontúr (biztonsági kontúr) révén
- Számos tűzvédelmi megoldás a födémáttöréskenél, amikor nulla védőtávolságot lehet biztosítani
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,757 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 28 mm |
| Súly | 0,75 kg |
| Hosszúság | 6 fm |
| Falvastagság | 1,2 mm |
| Anyaga | Nemesacél |
| Kivitel | Inoxcső Általános használatra |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |


