Viega Temponox 42×1,5 cső (591229)
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 42×1,5 cső (591229)
(korábban Industrial Pipe Inox)
Viega Temponox – Az erő, mely összeköt!
A VIEGA TEMPONOX 42X1,5 CSŐ 6 M-ES SZÁLBAN nemesacélból készült, hogy hosszú távon szolgálja az ipari, fűtési vagy sűrített levegős rendszereket, kompromisszumok nélkül. A 42 mm-es átmérő és 1,5 mm-es falvastagság biztosítja a maximális ellenállást a nyomással és a korrózióval szemben, miközben az Inoxcső általános kivitele univerzális felhasználást tesz lehetővé. Az impozáns, 6 méteres hosszúságnak és mindössze 1,41 kg súlynak köszönhetően egyszerűen kezelhető és telepíthető, így időt és energiát spórolhat meg a kivitelezés során. Bízza magát a Viega innovációjára, amely a minőséget és tartósságot ötvözi egyetlen termékben. Válassza a biztos megoldást, amely évtizedeken keresztül megbízhatóan szolgálja terveit!
- a következőkhöz: fűtési, ipari és sűrített levegős rendszerek
- 1.4520-as nemesacél
- lézerrel hegesztett
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
- Gazdaságos, és magas minőségű komplett rendszer nemesacélból
- Hatékony megoldás a zárt fűtési és hűtési rendszerekben
- A présidomokon és a csöveken található barna jelzés kizár minden felcserélési veszélyt
- Megbízható védelem a külső korrózióval szemben
- Egymással tökéletesen illeszkedő rendszerkomponensek 15 – 108 mm csőátmérőkben
- Nagyfokú biztonság a préseletlen-tömörtelen funkcióval rendelkező SC-kontúr (biztonsági kontúr) révén
- Számos tűzvédelmi megoldás a födémáttöréskenél, amikor nulla védőtávolságot lehet biztosítani
Műszaki adatok
| Tömeg | 1,416 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 42 mm |
| Súly | 1,41 kg |
| Hosszúság | 6 fm |
| Falvastagság | 1,5 mm |
| Anyaga | Nemesacél |
| Kivitel | Inoxcső Általános használatra |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |


