Viega Temponox 89×1,5 cső (591239)
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 89×1,5 cső (591239)
(korábban Industrial Pipe Inox)
Viega Temponox – Az erő, ami összeköt!
A VIEGA TEMPONOX 88,9X1,5 CSŐ 6 M-ES SZÁLBAN a kimagasló minőséget és megbízhatóságot testesíti meg minden ipari, fűtési vagy sűrített levegős rendszerben. Nemesacél anyagának köszönhetően hosszú élettartam és korrózióállóság jellemzi, így biztos lehet benne, hogy rendszere hosszan tartó, biztonságos működést nyújt. Az Inoxcső általános felhasználása rugalmas megoldásokat kínál, legyen szó modern épületekről vagy ipari létesítményekről. A 6 méteres hosszúság és a 3,1 kg súly lehetővé teszi a könnyű telepítést és kezelést, miközben a 1,5 mm falvastagság extra stabilitást biztosít. Válassza a Viega Temponoxot, és tapasztalja meg, hogyan válhat a precizitás és a megbízhatóság mindennapjai részévé!
- a következőkhöz: fűtési, ipari és sűrített levegős rendszerek
- 1.4520-as nemesacél
- lézerrel hegesztett
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
- Gazdaságos, és magas minőségű komplett rendszer nemesacélból
- Hatékony megoldás a zárt fűtési és hűtési rendszerekben
- A présidomokon és a csöveken található barna jelzés kizár minden felcserélési veszélyt
- Megbízható védelem a külső korrózióval szemben
- Egymással tökéletesen illeszkedő rendszerkomponensek 15 – 108 mm csőátmérőkben
- Nagyfokú biztonság a préseletlen-tömörtelen funkcióval rendelkező SC-kontúr (biztonsági kontúr) révén
- Számos tűzvédelmi megoldás a födémáttöréskenél, amikor nulla védőtávolságot lehet biztosítani
Műszaki adatok
| Tömeg | 3,103 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 89 mm |
| Súly | 3,1 kg |
| Hosszúság | 6 fm |
| Falvastagság | 1,5 mm |
| Anyaga | Nemesacél |
| Kivitel | Inoxcső Általános használatra |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |


