Viega Temponox 76-os 2 tokos iv (808884)
CIKKSZÁM: VGF10-808884
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 76-os 2 tokos iv (808884)
Csendes erő, ami összeköt: VIEGA TEMPONOX 76-os 2 tokos cső, ahol minden részlet számít!
A VIEGA TEMPONOX 76-os 2 tokos zajcsökkentett cső a modern ipari, fűtési és sűrített levegős rendszerek nélkülözhetetlen eleme, amely ötvözi a kiváló minőségű rozsdamentes acél tartósságát a praktikus, zajcsökkentett kivitelezéssel. A 76 mm átmérő és a 1,12 kg-os súly egyaránt garancia a masszív, megbízható használatra, miközben a 2 tokos kivitel egyszerűsített szerelhetőséget és stabil csatlakozást biztosít minden munkaterületen. Bár ivóvízhez nem alkalmas, a Viega márka neve egyet jelent a hosszú távú, problémamentes működéssel, amelyben bátran bízhat, akár ipari, akár fűtési rendszert tervez. Válassza a VIEGA TEMPONOX 76-os 2 tokos IV csövet, ha Önnek fontos a csend, a megbízhatóság és a kiváló minőség! Emelje új szintre rendszere hatékonyságát és élvezze a csendes működés minden előnyét nap mint nap!
A VIEGA TEMPONOX 76-os 2 tokos zajcsökkentett cső a modern ipari, fűtési és sűrített levegős rendszerek nélkülözhetetlen eleme, amely ötvözi a kiváló minőségű rozsdamentes acél tartósságát a praktikus, zajcsökkentett kivitelezéssel. A 76 mm átmérő és a 1,12 kg-os súly egyaránt garancia a masszív, megbízható használatra, miközben a 2 tokos kivitel egyszerűsített szerelhetőséget és stabil csatlakozást biztosít minden munkaterületen. Bár ivóvízhez nem alkalmas, a Viega márka neve egyet jelent a hosszú távú, problémamentes működéssel, amelyben bátran bízhat, akár ipari, akár fűtési rendszert tervez. Válassza a VIEGA TEMPONOX 76-os 2 tokos IV csövet, ha Önnek fontos a csend, a megbízhatóság és a kiváló minőség! Emelje új szintre rendszere hatékonyságát és élvezze a csendes működés minden előnyét nap mint nap!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás
EPDM tömítőelemek
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 1,12 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 76 mm |
| Súly | 1,12 kg |
| Méret | 76 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | 2 tokos zajcsökkentett cső |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


