Viega Temponox 18-as karmantyú (808983)
CIKKSZÁM: VGF10-808983
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 18-as karmantyú (808983)
Viega Temponox 18-as karmantyú: ahol az acél ereje és a megbízhatóság találkozik!
A Viega Temponox 18-as karmantyú rozsdamentes acélból készült, így garantáltan hosszú élettartammal és kiváló ellenálló képességgel bír, akár fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszerekben használod. Az átmérője 18 mm, tökéletes választás ott, ahol a tartósság és a biztonság a legfontosabb szempont. Bár ivóvízhez nem alkalmas, minden más kihívást magabiztosan teljesít, legyen szó komoly ipari igénybevételről vagy otthoni felhasználásról. A mindössze 0,04 kg súlyával egyszerűen kezelhető, mégis masszív és megbízható eleme a rendszerednek. Válaszd a Viega minőséget, és tapasztald meg, hogyan válhatnak a mindennapi feladatok könnyebbé és biztonságosabbá a Temponox család kiváló karmantyújával!
A Viega Temponox 18-as karmantyú rozsdamentes acélból készült, így garantáltan hosszú élettartammal és kiváló ellenálló képességgel bír, akár fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszerekben használod. Az átmérője 18 mm, tökéletes választás ott, ahol a tartósság és a biztonság a legfontosabb szempont. Bár ivóvízhez nem alkalmas, minden más kihívást magabiztosan teljesít, legyen szó komoly ipari igénybevételről vagy otthoni felhasználásról. A mindössze 0,04 kg súlyával egyszerűen kezelhető, mégis masszív és megbízható eleme a rendszerednek. Válaszd a Viega minőséget, és tapasztald meg, hogyan válhatnak a mindennapi feladatok könnyebbé és biztonságosabbá a Temponox család kiváló karmantyújával!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás
EPDM tömítőelemek
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,0409 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 18 mm |
| Súly | 0,04 kg |
| Méret | 18 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | Karmantyú |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


