Viega Temponox 22-es karmantyú (808990)
CIKKSZÁM: VGF10-808990
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 22-es karmantyú (808990)
VIEGA TEMPONOX 22-es karmantyú: Az acélos összeköttetés mestere!
A VIEGA TEMPONOX 22-es karmantyú rozsdamentes acélból készült, így kompromisszumok nélkül biztosítja a tartósságot és megbízhatóságot minden fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszerben. Kiváló választás azoknak, akik számára a minőség és hosszú élettartam elengedhetetlen, hiszen ez a karmantyú ellenáll a korróziónak, és a mindennapi használat során is megtartja erősségét. A 22 mm átmérő és a 0,57 kg súly ideálissá teszi a professzionális felhasználásra, miközben a Viega márkanév garancia a kiváló teljesítményre. Bár ivóvízhez nem alkalmas, minden más területen a legmagasabb szintű biztonságot és hatékonyságot nyújtja. Válassza a VIEGA TEMPONOX karmantyút, ha nem csak összekötni, hanem biztosan rögzíteni szeretne!
A VIEGA TEMPONOX 22-es karmantyú rozsdamentes acélból készült, így kompromisszumok nélkül biztosítja a tartósságot és megbízhatóságot minden fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszerben. Kiváló választás azoknak, akik számára a minőség és hosszú élettartam elengedhetetlen, hiszen ez a karmantyú ellenáll a korróziónak, és a mindennapi használat során is megtartja erősségét. A 22 mm átmérő és a 0,57 kg súly ideálissá teszi a professzionális felhasználásra, miközben a Viega márkanév garancia a kiváló teljesítményre. Bár ivóvízhez nem alkalmas, minden más területen a legmagasabb szintű biztonságot és hatékonyságot nyújtja. Válassza a VIEGA TEMPONOX karmantyút, ha nem csak összekötni, hanem biztosan rögzíteni szeretne!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás
EPDM tömítőelemek
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,057 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 22 mm |
| Súly | 0,57 kg |
| Méret | 22 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | Karmantyú |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


