Viega Temponox 42-es karmantyú (809027)
CIKKSZÁM: VGF10-809027
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 42-es karmantyú (809027)
Viega Temponox 42-es karmantyú: Az acélos szilárdság találkozása a megbízhatósággal!
Ismerje meg a VIEGA TEMPONOX 42-es karmantyút, amely rozsdamentes acélból készült, hogy minden fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszerben biztos, hosszú távú megoldást nyújtson! Ez a 42 mm átmérőjű, 0,93 kg súlyú karmantyú nem csupán strapabíró és tartós, de a Viega névvel garantált minőséget is képviseli. Speciális kialakítása révén tökéletesen illeszkedik a TEMPONOX rendszerbe, és biztosítja az egyszerű, gyors szerelhetőséget. Bár ivóvízhez nem ajánlott, minden más alkalmazásban kiemelkedő teljesítményt nyújt, és hosszú éveken át megbízható társ lesz bármilyen környezetben. Válassza a VIEGA TEMPONOX 42-es karmantyút, és tapasztalja meg a kompromisszummentes technológiát!
Ismerje meg a VIEGA TEMPONOX 42-es karmantyút, amely rozsdamentes acélból készült, hogy minden fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszerben biztos, hosszú távú megoldást nyújtson! Ez a 42 mm átmérőjű, 0,93 kg súlyú karmantyú nem csupán strapabíró és tartós, de a Viega névvel garantált minőséget is képviseli. Speciális kialakítása révén tökéletesen illeszkedik a TEMPONOX rendszerbe, és biztosítja az egyszerű, gyors szerelhetőséget. Bár ivóvízhez nem ajánlott, minden más alkalmazásban kiemelkedő teljesítményt nyújt, és hosszú éveken át megbízható társ lesz bármilyen környezetben. Válassza a VIEGA TEMPONOX 42-es karmantyút, és tapasztalja meg a kompromisszummentes technológiát!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás
EPDM tömítőelemek
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,181 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 42 mm |
| Súly | 0,93 kg |
| Méret | 42 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | Karmantyú |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


