Viega Temponox 54-es karmantyú (809034)
CIKKSZÁM: VGF10-809034
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 54-es karmantyú (809034)
A VIEGA TEMPONOX 54-es karmantyú: acélos megoldás, ahol az erő és a megbízhatóság találkozik!
A VIEGA TEMPONOX 54-es karmantyú a rozsdamentes acél erejét és tartósságát kínálja minden ipari, fűtési vagy sűrített levegős rendszerben, ahol a megbízhatóság kulcsfontosságú. Ez a 54 mm átmérőjű karmantyú nemcsak hogy ellenáll a korróziónak, de hosszú élettartamot is biztosít még a legnagyobb igénybevétel esetén is. A gondosan tervezett kivitel és a mindössze 0,248 kg-os súly egyszerű beszerelést és könnyű kezelhetőséget tesz lehetővé. Bár ivóvízhez nem alkalmas, minden más területen maximális teljesítményt nyújt. Válassza a Viega minőségét, és élvezze a zavartalan működést – hiszen a TEMPONOX család tagjaként ez a karmantyú az ipari világ megbízható hátterét adja meg Önnek, hogy Ön csak a fejlődésre koncentrálhasson!
A VIEGA TEMPONOX 54-es karmantyú a rozsdamentes acél erejét és tartósságát kínálja minden ipari, fűtési vagy sűrített levegős rendszerben, ahol a megbízhatóság kulcsfontosságú. Ez a 54 mm átmérőjű karmantyú nemcsak hogy ellenáll a korróziónak, de hosszú élettartamot is biztosít még a legnagyobb igénybevétel esetén is. A gondosan tervezett kivitel és a mindössze 0,248 kg-os súly egyszerű beszerelést és könnyű kezelhetőséget tesz lehetővé. Bár ivóvízhez nem alkalmas, minden más területen maximális teljesítményt nyújt. Válassza a Viega minőségét, és élvezze a zavartalan működést – hiszen a TEMPONOX család tagjaként ez a karmantyú az ipari világ megbízható hátterét adja meg Önnek, hogy Ön csak a fejlődésre koncentrálhasson!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás
EPDM tömítőelemek
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,248 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 54 mm |
| Súly | 0,248 kg |
| Méret | 54 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | Karmantyú |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


