Viega Temponox 76-os Karmantyú (809157)
CIKKSZÁM: VGF10-809157
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 76-os Karmantyú (809157)
Kössön össze, ami fontos – a VIEGA TEMPONOX 76-os karmantyú a biztos kapcsolódás mestere!
A VIEGA TEMPONOX 76-os karmantyú a megbízhatóság és tartósság szinonimája az ipari és fűtési rendszerek világában. Rozsdamentes acél anyaga hosszú élettartamot és kiváló ellenállóképességet biztosít, még a legextrémebb körülmények között is. A 76 mm-es átmérő és a 0,6 kg súly ideálissá teszi a sűrített levegős és fűtési rendszerek biztonságos és stabil csatlakoztatásához. A Viega gyártói minőség garancia arra, hogy minden kapcsolódási pont szivárgásmentes marad, így Ön nyugodtan bízhat a rendszer zavartalan működésében. Bár ivóvízhez nem alkalmas, a TEMPONOX karmantyúval minden más ipari megoldás új dimenzióba lép. Válassza a biztos kapcsolódás élményét, és építse rendszerét a legjobb alapokra!
A VIEGA TEMPONOX 76-os karmantyú a megbízhatóság és tartósság szinonimája az ipari és fűtési rendszerek világában. Rozsdamentes acél anyaga hosszú élettartamot és kiváló ellenállóképességet biztosít, még a legextrémebb körülmények között is. A 76 mm-es átmérő és a 0,6 kg súly ideálissá teszi a sűrített levegős és fűtési rendszerek biztonságos és stabil csatlakoztatásához. A Viega gyártói minőség garancia arra, hogy minden kapcsolódási pont szivárgásmentes marad, így Ön nyugodtan bízhat a rendszer zavartalan működésében. Bár ivóvízhez nem alkalmas, a TEMPONOX karmantyúval minden más ipari megoldás új dimenzióba lép. Válassza a biztos kapcsolódás élményét, és építse rendszerét a legjobb alapokra!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás
EPDM tömítőelemek, vágógyűrűk, elválasztó gyűrűk
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,607 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 76 mm |
| Súly | 0,6 kg |
| Méret | 76 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | Karmantyú |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


