Viega Temponox áttolókarmantyú 15 mm (809195)
CIKKSZÁM: VGF10-809195
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox áttolókarmantyú 15 mm (809195)
VIEGA TEMPONOX 15-ÖS ÁTTOLÓKARMANTYÚ: Erő minden csőben, precizitás minden illesztésben!
A VIEGA TEMPONOX 15-ÖS ÁTTOLÓKARMANTYÚ a rozsdamentes acél erejével és a Viega innovatív technológiájával hoz új szintet a fűtési, ipari és sűrített levegő rendszerek szerelésében. Ez a préselhető idom nem csupán a megbízhatóságot, hanem a gyors és egyszerű szerelhetőséget is garantálja, így időt és energiát takaríthat meg minden szakember számára. A 15 mm átmérőnek és a mindössze 0,048 kg-os súlynak köszönhetően könnyen kezelhető, mégis rendkívül strapabíró megoldást kínál. Az áttoló karmantyú kivitel különösen praktikus ott, ahol a precíz illesztés és a tökéletes tömítés elengedhetetlen. Bár ivóvízhez nem alkalmas, a VIEGA TEMPONOX család tagjaként minden más felhasználási területen kiemelkedő teljesítményt biztosít. Válassza a megbízhatóságot, válassza a hosszú távú megoldást – válassza a VIEGA TEMPONOX 15-ÖS ÁTTOLÓKARMANTYÚT!
A VIEGA TEMPONOX 15-ÖS ÁTTOLÓKARMANTYÚ a rozsdamentes acél erejével és a Viega innovatív technológiájával hoz új szintet a fűtési, ipari és sűrített levegő rendszerek szerelésében. Ez a préselhető idom nem csupán a megbízhatóságot, hanem a gyors és egyszerű szerelhetőséget is garantálja, így időt és energiát takaríthat meg minden szakember számára. A 15 mm átmérőnek és a mindössze 0,048 kg-os súlynak köszönhetően könnyen kezelhető, mégis rendkívül strapabíró megoldást kínál. Az áttoló karmantyú kivitel különösen praktikus ott, ahol a precíz illesztés és a tökéletes tömítés elengedhetetlen. Bár ivóvízhez nem alkalmas, a VIEGA TEMPONOX család tagjaként minden más felhasználási területen kiemelkedő teljesítményt biztosít. Válassza a megbízhatóságot, válassza a hosszú távú megoldást – válassza a VIEGA TEMPONOX 15-ÖS ÁTTOLÓKARMANTYÚT!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás
Kialakítás/felszereltség
EPDM tömítőelemek
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,048 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 15 mm |
| Súly | 0,048 kg |
| Méret | 15 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Csatlakozás | Préselhető idomok |
| Kivitel | Áttoló karmantyú |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


