Viega Temponox áttolókarmantyú 42 mm (809256)
CIKKSZÁM: VGF10-809256
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox áttolókarmantyú 42 mm (809256)
VIEGA TEMPONOX 42-es Áttolókarmantyú: A megbízható kapcsolat, ami összeköt!
Fedezze fel a VIEGA TEMPONOX 42-es Áttolókarmantyút, amely rozsdamentes acél anyagával és precíz 42 mm-es átmérőjével új dimenziót nyit a fűtési, ipari és sűrített levegős rendszerekben! Ezzel a 0,25 kg-os, kompakt, mégis masszív kivitelű áttolókarmantyúval nemcsak a tartósság, hanem a könnyű szerelhetőség is garantált. A Viega név önmagában is a minőséget és megbízhatóságot jelenti, így biztos lehet abban, hogy rendszerének minden illesztése stabil és hosszú távon problémamentes marad. Akár egy nagyobb ipari projektbe, akár egy korszerűsített fűtési rendszerbe keres tökéletes összekötőt, a VIEGA TEMPONOX 42-es Áttolókarmantyú a legjobb választás, ha nem akar kompromisszumot kötni a minőség terén. Válassza a biztos összeköttetést, válassza a Viega-t!
Fedezze fel a VIEGA TEMPONOX 42-es Áttolókarmantyút, amely rozsdamentes acél anyagával és precíz 42 mm-es átmérőjével új dimenziót nyit a fűtési, ipari és sűrített levegős rendszerekben! Ezzel a 0,25 kg-os, kompakt, mégis masszív kivitelű áttolókarmantyúval nemcsak a tartósság, hanem a könnyű szerelhetőség is garantált. A Viega név önmagában is a minőséget és megbízhatóságot jelenti, így biztos lehet abban, hogy rendszerének minden illesztése stabil és hosszú távon problémamentes marad. Akár egy nagyobb ipari projektbe, akár egy korszerűsített fűtési rendszerbe keres tökéletes összekötőt, a VIEGA TEMPONOX 42-es Áttolókarmantyú a legjobb választás, ha nem akar kompromisszumot kötni a minőség terén. Válassza a biztos összeköttetést, válassza a Viega-t!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás
Kialakítás/felszereltség
EPDM tömítőelemek
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
modellszám 1715.5
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,2542 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 42 mm |
| Súly | 0,25 kg |
| Méret | 42 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | Áttoló karmantyú |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


