Viega Temponox 42-22 Kb szükitő (809430)
CIKKSZÁM: VGF10-809430
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 42-22 Kb szükitő (809430)
Viega Temponox 42-22 KB szűkítő: ahol az acél ereje találkozik a rugalmasság eleganciájával!
Fedezze fel a Viega Temponox 42-22 KB szűkítő idomot, amely a rozsdamentes acél tartósságával és a precíz mérnöki kivitelezéssel új szintre emeli fűtési, ipari és sűrített levegő rendszereit! Ez a 0,115 kg súlyú, 42-22 mm átmérőjű préselhető idom nem csupán megbízható választás, hanem hosszú távú befektetés is, amely ellenáll a korróziónak, és stabil összeköttetést biztosít. Bár ivóvízre nem alkalmas, a Viega név garancia a minőségre és a megbízhatóságra minden ipari beállításban. Az egyszerű szerelhetőség mellett minimalizálja a karbantartási igényeket, így Önnek több ideje marad a lényeges dolgokra. Válassza a Viega Temponox-ot, és építse jövőjét acélos alapokra!
Fedezze fel a Viega Temponox 42-22 KB szűkítő idomot, amely a rozsdamentes acél tartósságával és a precíz mérnöki kivitelezéssel új szintre emeli fűtési, ipari és sűrített levegő rendszereit! Ez a 0,115 kg súlyú, 42-22 mm átmérőjű préselhető idom nem csupán megbízható választás, hanem hosszú távú befektetés is, amely ellenáll a korróziónak, és stabil összeköttetést biztosít. Bár ivóvízre nem alkalmas, a Viega név garancia a minőségre és a megbízhatóságra minden ipari beállításban. Az egyszerű szerelhetőség mellett minimalizálja a karbantartási igényeket, így Önnek több ideje marad a lényeges dolgokra. Válassza a Viega Temponox-ot, és építse jövőjét acélos alapokra!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás
EPDM tömítőelemek
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,115 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 42-22 |
| Súly | 0,115 kg |
| Méret | 42-22 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | KB szükitő idom préselhető |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


